VocalStudio.pl – strona, którą robiłem dwa razy :)

Vocal Studio DębicaW sumie stronę mogę uznać za skończoną. Gdy odwiedzi mnie wena, dorobię jakieś fajne infografiki dla każdej z podstron – to jedyna rzecz od strony webmasterskiej, jaka jeszcze do zrobienia mi została. No i jeszcze teksty pozmieniać się mają, ale to już nie moja brocha.

Stronę Vocal Studio robiłem dwa razy. Postawioną po raz pierwszy szlag trafił, bo osoba odpowiedzialna za serwer zapomniała o nim i diabli wszystko wzięli. Backupu bazy danych ani plików nie posiadałem, a jedynym dobrem, jakie zachowałem, było intro. Z jednej strony „tylko” intro, z drugiej zaś „aż” intro.

Na podstawie powitalnej strony zrobiłem szablon, który znowu zakodowałem pod Joomla 1.5, znowu zainstalowałem ten CMS i znowu zabrałem się za konfigurację i wypełnianie treścią – dokładnie tak, jak za pierwszym razem. Po drodze wprowadziłem tylko kilka kosmetycznych zmian w klasach .css dotyczących topu strony i kilka korekt w kodzie. Stronę wziąłem na swój serwer… ;)

Vocal Studio Katarzyna Godzisz-Antonik
Vocal Studio – www.vocalstudio.pl

Layout zrobiłem na bazie loga Vocal Studio. Układ strony miał być taki, jak jest, a żebym nie zapomniał jaki, dostałem link do strony, którą w podobny sposób zorganizowano. ;)Vocal Studio jest przedsięwzięciem mojej uzdolnionej muzycznie kuzynki, która po latach intensywnej edukacji wokalnej postanowiła zacząć dzielić się umiejętnościami – a tych nie przestaje doskonalić.

Zajęcia wokalne Vocal Studio odbywają się w kameralnej salce w Domu Kultury „Mors” Miejskiego Ośrodka Kultury w Debicy. Sala wyposażona jest w niezły sprzęt i niewielką scenę, na której jej uczniowie zbierają estradowe szlify. :)

Vocal Studio w tym roku organizowało dwa wydarzenia, które fotografowałem: walentynkowy koncert Mokaferia Love, a w pierwszy weekend czerwca Dębica Open Festival.

Zainteresowanych nauką śpiewu, ćwiczeniem głosu itepe zapraszam do VocalStudio – widziałem, słyszałem i wciąż jestem pod wrażeniem. :

Subskrybcja
Powiadom o
guest

10 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
Waldi

Stronka ładna, prosta, przejrzysta i z wyczuciem, ale jak to wkońcu jest? mówiłeś , że już stron nie robisz :>

SpeX

Dokładnie, coś ostatnio cicho o Joomli.

874

Strona czytelna i przejrzysta, czyli taka jak powinna być. Ile ją tworzyłeś?

szuman

@[b]Waldi[/b], bo nie robię :) Na wyjątki mają szanse znajomi, jeśli ładnie poproszą, ale i im coraz trudniej przekonać mnie. @[b]SpeX[/b], strach się wychylać z tematem… Od dawna o J! nie piszę, a i tak do dzisiaj mi głowę zawracają, żebym coś zrobił, coś zobaczył, coś ocenił, wycenił itd… Inna grupa, to szukający naiwniaka, który za pół stówki zrobi robotę wartą te pół stówki, ale do kwadratu. Niedługo być może dostanę grubsze zlecenie, a jeśli tak się stanie, to pewnie parę wpisów skrobnę przy okazji prac nad wdrożeniem… @[b]874[/b], nie pamiętam, już, bo pierwszy raz (od zera) robiłem w grudniu… Czytaj więcej »

szymon

Nice job, że tak powiem :] Tylko “Bio” bym zmienił na “O mnie” albo chociaż “About me” jak ma być po angielsku :]

Ebro

Prezentuje się całkiem fajnie, nie razi w oczy, prosta i schludna.

Deutsche Fahrzeuge

Odwiedziłem Vocal Studio i jestem mile zaskoczony!Logo wygląda idealnie i wybór koloru projekt strony jest przyjemne. Jestem też fanem muzyki i znaleźć miejsce bardzo dobrze!

powitanie

Leet

Lubię takie stronki – schludne, eleganckie, nie przepakowane zbędnymi efektami i flashowymi elementami. Dobra robota.

Adam Duma

Stylowe robisz te stronki w oparciu o Joomla! CMS. Mi się podoba.

Trochę się zagubiłem w sprawach związanych z tym CMSem, w rozszerzeniach itp. Swoją drogą z tymi wersjami pędzą i to mnie trochę zniechęca, bo gubię się przez to z dodatkami, robi się meksyk.

Swoją drogą. Wiele tych przedsięwzięć w Twoim otoczeniu. Nic tylko gratulować i podziwiać.

Tom - fotograf

strona bardzo prosta. ale właśnie dzięki tej prostocie wydaje się być bardzo ciekawa