Tusku, wróć!

Coraz głośniej mówi się o powrocie Donalda Tuska do polskiej polityki. Miałby on wrócić, niczym rycerz na białym koniu, przejąć dowodzenie w Platformie Obywatelskiej, przywrócić jej świetność i obalić rządy Prawa i Sprawiedliwości. Wielu na to czeka, a wśród nich jestem ja.

Nie, że jestem za PO. Nie, że jestem przeciwko PiS. Rządy jednych i drugich miały i mają dobre i złe strony. Chodzi o to, że w tej chwili w polskiej polityce nie ma równowagi. PiS robi co chce, a opozycja tapla się w swoim własnym błotku i nie stanowi żadnej alternatywy i żadnego zagrożenia dla obozu rządzącego.

Jeśli Tusk wróci i jeśli będzie w stanie wyprowadzić z dołka PO, to będzie to ogromna korzyść dla wszystkich. Nie musi wracać do władzy. Wystarczy, że władza, czując w końcu na swoich plecach oddech silnego rywala, zacznie bardziej uważać na to, co robi.

Subskrybcja
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
Max

To się nie uda.

Waldek

Na dwoje babka wróżyła. PiS dzięki rozdawnictwu i socjalom jest mocny ale wbrew pozorom to dobry czas na powrót Tuska do PO z punktu widzenia opozycji. Ludzie coraz mocniej mają dość PiSu. Podwyżki, inflacja, pandemia… Tymi kartami Tusk powinien grać przeciwko PiS. Jak chodzi o pandemię, to PO może mocno dokopać PiSowi, bo PiS mocno promuje szczepienia przeciwko covid, a przecież nie kto inny jak właśnie PO, a konkretnie Ewa Kopacz, ostro sprzeciwiła się szczepienion przeciwko chyba świńskiej grypie, co było najpierw mocno nie popularne, ale na koniec wyszło, że miała pieprzoną rację i uratowała i zdrowie wielu Polaków i… Czytaj więcej »

LakiLuk

Kto oglądał wiadomość TVPiS wczoraj? Bo ja tak i nie zawiodłem się ani trochę :D