Jak ten czas leci… To już 15 lat tu jestem!

Jak z bata strzelił… Zleciało… 10 lat temu świętowałem 5 urodziny bloga i jednocześnie okrągłe 10 tys. komentarzy :) Były gadżety, były wysyłki Paczkomatami, które dopiero zaczynały podbój rynku przesyłek, było aktywnie i wesoło. Była impreza! Fajnie tak sobie to powspominać, bo naprawdę wiele się działo pod adresem Szuman.eu. :)

Teraz jestem stary, brodaty, mam żonę, potomstwo i kupę innych spraw na głowie, więc takiego ruchu już tutaj nie będzie :) Ale jeśli szczęśliwie uda się podtrzymać regularność w płodzeniu kolejnych wpisów, a blog znowu zgromadzi społeczność stałych czytelników, w tym tych aktywnie piszących komentarze, to mimo całej pandemii zrobimy znowu jakąś wirtualną imprezę, jaką za kolejnych dziesięć lat będzie można wspominać :)

Na chwilę obecną liczby bloga są następujące:
956 wpisów
12696 komentarzy

Czyli przez dziesięć ostatnich lat niewiele przybyło, porównując do tego, co świętowaliśmy wiosną 2011 roku :)

Chyba odpalę jakiś moduł prezentujący statystyki bloga. Fajne to było i wydaje mi się, że w jakimś tam stopniu stymulowało mnie do aktywności na blogu.

Subskrybcja
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
LakiLuk

Jak coś się będzie dziać to na mnie możesz liczyć :)

SpeX

Aktywności z drugich pięciu lat ci życzę :), a dokładniej to nam czytelnikom, by było co czytać :P

SpeX

Co do prezentacji statystyk, to do prezentacji/rozłożenia aktywności fajnie spisuje się https://pl.wordpress.org/plugins/compact-archives/

To jest to co u mnie, pokazuje kiedy były posty.

Arek

Trzymam kciuki za powrót do dawnej świetności, bo jak wrócą stare czasy to każdy z nas poczuje się o 10 lat młodszy :D :D :D

leon

Weny i konsekwencji a będzie jak dawniej :)))