Zapraszam na koncert Mokaferia Love

W imieniu swoim i organizatorów mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Was na walentynkowy Koncert Mokaferia Love, który odbędzie się w piątek 15 lutego o godzinie 18:00 w Domu Kultury “Mors” w Dębicy przy ulicy Sportowej 28. Przyznam szczerze, że nie wiem dokładnie, która to już edycja Mokaferii, ale z wiedzy, jaką posiadam wynika, że Mokaferia Love zagra już po raz czwarty! I jakoś tak się składa, że zaliczam te parzyste numerki :)

Mokaferia Love 2013
Mokaferia Love 2013

Dwa lata temu byłem na drugiej Mokaferii, gdzie miałem przyjemność robić zdjęcia (znajdziecie je na moim fotoblogu) i w tym roku znowu będę tam fotografem. I znowu zdjęcia trafią na fotoblog, gdzie już w tym momencie zapraszam wszystkich zainteresowanych fotorelacją z tegorocznego koncertu.

W trakcie koncertu usłyszycie wiele nastrojowych, romantycznych przebojów śpiewanych przez wokalistów z Vocal Studio, a ich wokalne popisy uświetnią tancerze z Akademii Rozwoju Artystycznego, tworząc taneczne tło potęgujące atmosferę koncertu. Wszystkim śpiewającym akompaniować będzie zespół Mufiin, któremu przewodzi Marcin Maziarz, a wizualnej całości dopełnią dekoracje, stroje i efektowna oprawa świetlna.Bilety w cenie 9 zł do nabycia są w Domu Kultury “Mors” oraz w Vocal Studio.

Przydatne linki:
Zdjęcia z Mokaferia Love 2013
Fotorelacja z Mokaferia Love 2011
Wydarzenie na Facebooku
Vocal Studio
Akademia Rozwoju Artystycznego

Subskrybcja
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze

Przedwczoraj zapraszałem Was na koncert Mokaferia Love (15 lutego o godz. 18:00 w DK “Mors” w Dębicy, wjazd 9 zł/os), a dziś wracam z tematem, ponieważ mam dla Was zaproszenia na ten koncert Trzy dwuosobowe zaproszenia (nie bilety!) dla tych z Was, którzy