“Twój ból jest lepszy niż mój” – Kazik powraca i zdejmuje maskę

Kazik zdejmuje maskę i otwarcie opowiada się po stronie KOD i PO. Nowy singiel Staszewskiego, zwiastujący jego najnowszą płytę “Zaraza”, dobitnie pokazał, po której stronie politycznej mocy stoi Kazik i kogo wspiera w wyborach.

A poważnie już, to Kazik kawałkiem “Twój ból jest lepszy niż mój” 15 maja z buta wjechał na listę przebojów radiowej “Trójki” i od razu wylądował na pierwszym miejscu. Wszyscy radiowcy byli w takim szoku, że nie ogarnęli co się dzieje i to do tego stopnia, że pomylili się w liczeniu głosów i w ogóle pomylili się wpuszczając Kazika na antenę.

Na szczęście szybko “trójkowcy” się zreflektowali i naprawili swój błąd, usuwając po kilku minutach listę ze strony. Sam redaktor naczelny Programu Trzeciego Polskiego Radia, Tomasz Kowalczewski, wydał oświadczenie o następującej treści:

“Szanowni Słuchacze, podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy. W związku z tym Redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu tego głosowania. Wyrażamy ubolewanie i przepraszamy wszystkich słuchaczy za zaistniałą sytuację. Na kolejne głosowanie Listy Przebojów Trójki zapraszamy 22 maja o stałej porze”

No to wszystko jasne. Rozumiemy. Szanujemy i już lecimy na pocztę zapłacić extra abonament, by wesprzeć radio. Na zaś, żeby ani Trójka, ani żadna inna publiczna antena nie zniknęła z eteru.

A Kazika to trzeba wykluczyć z mediów wszystkich, nawet komercyjnych. Piętnować, usuwać i niech o nim mówią. Niech wchodzą na jutjuba i tam oglądają ten przykład moralnego zeszmacenia muzyka.

Mam nadzieję, że Polskiemu Radiu wsparcia udzieli TVP i również dowali Kazikowi tak, jak podczas tegorocznej Wielkanocy “Wiadomości” TVP dowaliły “Faktom” TVN. Niech w TVP rzetelnie powiedzą, co ten Kazik zrobił i włączą tę piosenkę. Niech ludzie usłyszą z odpowiednim komentarzem redakcyjnym, aby przypadkiem nie słuchali na własną rękę.

źródła: Onet, Interia

Subskrybcja
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
SpeX

Jak widać, samo cenzura przydała by się niektórych u władzy. Bo jak widać ich działania dają przeciwny efekt niż zamierzony :D

Waldek

W najgorszych snach nie przewidziałym że tak łatwo da się zniszczyć taką kultową rozgłośnię. Nawet przed 89 więćej artystycznej wolności słowa było niż teraz.

Dawid B.

Ruszyło domino. Niedźwiedzki i Wrona też odchodzą z PR3. Nieźle się narobiło a niedawno poodchodzili też inni.

leon

Co za dzbany :D Chcieli zamieść pod dywan a wywołali ksiązkowo Efekt Streisand :D