Piękne zwycięstwo Adamka!

Cud, miód i łorzeszki. Palce lizać i po brzuchu się głaskać. To się nazywa KO! Pięknie, Adamek, pięknie! Widział, że Banks po pierwszym knockdownie jeszcze nie za bardzo na kulasach stoi, więc doskoczył do niego i strzelał w mordę długą serią. Te trzy ostatnie tak soczyste i czyste, że napatrzyć się nie mogę! To było piękne :) Nie ma mowy o narzekaniu na wczesną pobudkę; to piękne zwycięstwo Tomka w pełni rekompensuje niedogodności.


Się już doczekać kolejnej walki nie mogę. Ponoć w okolicach czerwca? Ponoć, ale jeszcze ani trochę nie wiadomo z kim? Pewne jest to, że za wszelką cenę będę się starał obejrzeć to na żywo.Teraz śledzę forum.bokser.org, a dokładnie dział z linkami do ściągnięcia walk, by zassać dzisiejszą Adamka z Banksem. To trzeba obejrzeć jeszcze raz – w całości. Niech no tylko jakaś dobra dusza wrzuci to na jakiś serwer. Niech no tylko…

Subskrybcja
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
PrzemCio

Aż mi się szkoda tego drugiego zrobiło…

Jagbyś

I tak powinno być! Bardzo ładny nokat jak na Polaka przystało. Oby tak dalej Adamek!

Jakoś mi tego drugiego nie szkoda ;)

John Cooper

Cieszą mnie jego zwycięstwa.
Oby jak najdłużej został niepokonany!

Michał

A słyszeliście, że Pudzian ma walczyć w karate, ciekawe co z tego będzie :)

PrzemCio

Pudzian i karate? Obawiam się, że w swojej kategorii wagowej (chyba 80+ to będzie ;) nie powalczy długo :P

ps. ale wg jakiś zasad toto karate ma być? WKF chyba odpada;]

szuman

[b]John Cooper[/b], ma zadatki na wielkiego mistrza. Pięknie się rozwija, karierę ładnie ma prowadzoną. Jeśli nikt tego nie spieprzy, to przez długie lata ma szanse być naszą dumą :)

[b]Michał[/b] & [b]PrzemCio[/b], nie w karate, a w MMA (wszystkie style dozwolone). Pudzian i karate to duet z wieloletnim stażem :) Wieść gminna donosi, że Pudzian obecnie pracuje nad techniką walki wręcz oraz walki w parterze. Bo z kopniakami akurat żadnych problemów nie ma :) Za jakiś rok (najwczesniej) m być gotowy do wejścia na ring. I dobrze, bo zdecydowanie bardziej pasuje mi do ringu, niż do parkietu :)

Przemo

Przykro mi z powodu tego drugiego.