Nowe kawałki: "Odbij się od dna" i "Serce nie sługa"

Zacznę od ciekawostki – obydwa kawałki powstawały “naj”: pierwszy najkrócej (5 dni), drugi najdłużej (ponad 1,5 roku). “Odbij się od dna” napisałem na świeżo i nagrałem na świeżo na bicie Alexa (kiedyś tam mi go podesłał i, jak słychać, przydał się ;)), natomiast “Serce nie sługa” powstawał w akompaniamencie zgrzytów, rzężenia i debat z powodu takiego, że bit jest gotowcem. Tekst napisany w czerwcu 2006, ostatecznie nagrany w listopadzie 2007, sklejony został w styczniu 2008 i koniec końców są na nim zwrotki moje i Szmaygera :)
Obydwa kawałki, póki co, możecie jedynie posłuchać w plejerze (ten w dalszej części wpisu), bo z pakowaniem tego do downloadu jeszcze przez chwilę się wstrzymam (możliwe drobne korekty). A tak a propos plejera, to ten ostatnio raczył zejść na psy: dawniej pięknie grał o każdej porze doby, a w ostatnim czasie tylko między 3-4 a 8-9 rano w miarę po ludzku ta muzyka z serwerów leci. Dlatego radzę chwile odczekać, aż się emetrójka cała załaduje, bo chwilami idzie gorzej jak po WAP-ie ;) Cóż, miłego słuchania :)

Powered by eSnips.com

Subskrybcja
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
Arek

przesłuchałem i niezłe są. W “Odbij się od dna” bardziej podoba mi się tekst natomiast w “Serce nie sługa” podkład ;)

Lenka

jeeeessss :D nareszcie to nagraliście :D a teraz ładnie mi to wyślij :P

ALEX

Noooo nareszcie ;) Chciałbym dodać, że kawałek “Odbij się od dna”, a w zasadzie jego loop jest ukradziony z kawaliny Sido ;)

szuman

@Lenka, jeśli się nie mylę, to oznacza koniec Twojego marudzenia ;)

@ALEX, Szmayger stwierdził, że wersja wtórna lepiej brzmi ;)