Dwa nowe kawałki WUDEKA. I nowa strona

Kawałek Oto to (Draqu i ja) i Bo robię to, co robię… Heliosa, to dwie nowe empetrójki na stronie Wudeka. Długo kazaliśmy czekać na nowości, ale ciężko się zebrać razem, by coś nagrać, bo trzech z nas na studiach (Kraków, Tarnów), a dwóch w tym roku maturę zdaje. Poza tym chyba też zeszło z nas powietrze po zakończeniu działalności b-boy’ów.Od samego początku wszystko skupiało się wokół rapu i break’a. Projekt WUDEKA powstał właśnie w wyniku połączenia sił raperów z TheStruktiff z b-boy’ami Street Fighter. Miały być wspólne imprezy: koncerty z pokazami, a największą imprezą, na którą zostaliśmy wspólnie zaproszeni, były dębickie Juwenalia. Zatańczyli tylko b-boy’e i to w niepełnym składzie, wspierani przez ziomków z zaprzyjaźnionej ekipy Malakai. Podczas trzeciej rozmowy z organizatorami w sprawie koncertu dowiedziałem się, że m.in. Czeka nas przeprawa z ZAIKS’em, którego zezwolenie jest wymagane dla takich dużych masówek – nawet na własne podkłady, a drugą rzeczą było 100% cenzury w tekstach.. gdyż impreza piknikowa i pora dosyć wczesna.

B-boy’om łatwiej wcisnąć się na jaką imprezę, bo wszędzie znajdą się tacy, którzy będą wzdychać na widok akrobacji na parkiecie. A rap ma określoną grupę odbiorców – Ameryki nie odkryłem ;) Ostatnią wiekszą imprezą, na której tańczyli b-boy’e z WUDEKA było otwarcie hali sportowej – o czym możecie przeczytać tutaj. Ale czasy break’a w Wudeka już się skończyły. Bila w wojsku, Binia w Irlandii, Harnaś praca (nawet w Sylwestra musiał iść do roboty), Sycol dużo wcześniej zrezygnował, a Kazek sam nie będzie tańczył. Ze trzonu WUDEKA pozostał rap, a w międzyczasie doszedł Beatbox i Beatmake’ing. Sporo się zmieniło, ale chyba kończy się dołek.

Szykuje się fajna opcja z nagrywką w pełnym składzie (coś jak kiedyś WUDEKA-da). W grudniu zeszłego roku dołączył do nas Anonim N/N z Sandomierza, niedługo spodziewamy się go w Dębicy, gdzie towarzyszyły będą nam kufle/flaszki i mikrofon hehe :D To i coś się pewnie nagra.

Oprócz wspomnianych wcześniej kawałków (Oto to i Bo robię…), nowością na stronie jest… sama strona. Można rzec, że jeszcze w fazie beta, ale już nabiera rumieńców. W pierwszej kolejności muszę oswoić rozwijane menu, które na różnych rozdzielczościach ekranu wyświetla się w różnych miejscach. Popytam po forach, może ktoś pomoże. Kiedyś już używałem tego modułu Transmenu, tyle że na standardowym szablonie (rhuk_planetfall), pod którym działał bez najmniejszych problemów. Ale przecież nie będę idiotą, żeby całą stronę dopasowywać do menu ;) Póki co menu jest dopasowane do rozdzielczości 1024×768, w innych rozdzielczościach ucieka nieco na boki. Cóż damy radę ;)

Pierwszy raz naprawdę przydał mi się standardowy komponent katalogu linków, gdyż zrobiłem na nim… Download :D A co? :D Nie potrzebuję kombajnu do pobieralni, bo korzystam jedynie z takich dobrodziejstw, jak link do pliku, licznik i opcjonalnie krótki opis, tworzenie kategorii – to wszystko ma przecież komponent linkowni. Wystarczyło tylko zmienić komunikaty tekstowe i ikonki :) Remository, którego od czasu do czasu używałem, lubił się wysypać i od czasu do czasu trzeba było go reinstalować, a po reinstalkach nie działały moje modyfikacje. Może właśnie przez nie się wysypywał?

Najprawdopodobniej wróci galeria, bo sporo osób w mailach mnie o nią pyta. Galeria z treningów i pokazów break dance. Zostało kilka filmików „na pamiątkę” – teraz są na Youtube, bo transfer żarły niemiłosiernie. Na poprzednim serwerze nie działał w panelu licznik transferu i na 100% limit był przekraczany :D

Subskrybcja
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
czerwony

“Oto to” zajebiste a w “Dośc tej zamuły” w sumie tylko druga zwrotka daje rade :] Ogolnie spory pozytyw, powodzenia.