Jedni odchodzą, drudzy przychodzą

Street Fighter, grupa b-boy’ów należąca do WUDEKA, zakończyła swoją działalność. Harnaś pracuje (nawet w Sylwestra do pracy musi iść), Binia od paru miesięcy w Irlandii, a Bila w wojsku. Został sam Kazek, a on tańczył nie będzie. Byłem kilka razy na treningu i widać było, że to już koniec SF.
WUDEKA dziś już bez b-boy’ów, ale dołączył do nas Anonim, raper z Sandomierza. W tej chwili jest sześciu raperów: Anonim, Draqu, Helios, Szmayger, Wojtass i ja. Jest jeszcze Alex, ale on bitów jest. Odkąd wyjechał do Anglii też nie ma zbyt wiele czasu na nowe podkłady, ale my też nie szalejemy z nowymi kawałkami.Myślę, że już niedługo się to zmieni :) W najbliższym czasie nagramy kawałek na płytę producencką Maty’ego, Alex też postanowił odgapić o Maty’ego i robi swoją i też na niej będziemy. Trzeba się tylko zmobilizować, bo ostatnio jakoś powietrze z nas zeszło, każdy pochłonięty nauką. Jestem jednak dobrej myśli :)

Subskrybcja
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
ALEX

Ja również jestem dobrej myśli…
Teraz pracuję już od dłuższego czasu nad jednym bitem… co z tego wyjdzie okaże się juz niebawem ;-)

szuman

wiem co wyjdzie, wiem co wyjdzie :D

wyjdzie bit, tylko bardziej dopracowany od poprzednich :)

ALEX

A teraz wiesz co wyjdzie? :D

Wyjdzie wspólny kawałek WUDEKA na tym bicie ;)

szuman

a tak btw. to nie obraziłbym sie, jakbyś jakiś fajny bicik podarował mi na własny użytek bo coś mnie ostatnio wena nie opuszcza :)