Wywiad dla Krakowskiej

Jeszcze się nie pochwaliłem :P W środowym wydaniu Gazety Krakowskiej (2 sierpnia) będzie wywiad ze mną. Zaproponowano mi ten wywiad w zeszły czwartek i po chwili zastanowienia zgodziłem się. A co? Chcą pisać – niech piszą ;-) Dostałem maila z propozycją w czwartek po południu.
Skontaktowałem się w ten sam dzień wieczorem z reporterką, która mi go zaproponowała i umówiliśmy się na piątkowe popołudnie. Szczerze, to nie odpowiadał mi ten termin – wolałbym w sobotę, a najlepiej to w przyszłym tygodniu, ale Kaśka termin miała już zajęty – musiała jeszcze zrobić jakiś artykuł o osobach sparaliżowanych od stóp do szyi (czy jakoś tak) – też na środę, więc postanowiłem być miły, uprzejmy, dżentelmeński itd. i poszedłem jej na rękę ;-)Umówiliśmy się do Parku Jordanowskiego, tam tez rozmawialiśmy. Przyznam, że nieźle przygotowała się do tego wywiadu: tematem był rap i nie była tak całkiem zielona… :P Atmosferka fajna – luz rozmowa – długo rozmawialiśmy, choć pytań było niewiele. Podobało mi się to, że nie zadawała ich sztywno, tylko prowadziła luźną rozmowę, z kontekstu której padały odpowiedzi. Żeby każdy pismak był taki :P Z niej będą ludzie :D

Liczę na to, że dostanę wcześniej do przeczytania ten wywiadzik, zanim pójdzie do druku i ewentualnie będę mógł jakieś korekty od siebie wprowadzić… Bo jak, nie daj Boże, wyrwie coś z kontekstu w rodzaju „u mojej babci zjesz najlepsze koty”, a rozmowa byłaby o kotach i babci, która dobrze gotuje, to wtedy zonk jak chuj :P Póki co pozdrawiam ją, bo trochę nerwów jej zjadłem :P I powodzenia w karierze dziennikarskiej życzę – rób to z pasją, a satysfakcja z pracy gwarantowana :)

Subskrybcja
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
Lenka

niezle niezle :D tylko czekac az w tv cie zobacze :D

sa*

hehe :D to tak spróbujemy obczaić ten wywiadzik w środę ;-) :P

kasia_pe vel. ditta

heh, no nie moge sie oprzec.. :D:D:D jesz koty to raz, dwa – zaklocacie spokoj, trzy – maziacie po sciankach, itd.. :D:D:D a dlaczego z was takie wandale?? bo “lajf is brutal, a pierogi wirtual” “Skontaktowałem się w ten sam dzień wieczorem z reporterką” –> mow mi tak jeszcze :D:D:D ;) w sensie, ze z “reporterka” ;) “nie odpowiadał mi ten termin – wolałbym w sobotę” –> kłamca!! przeciez pisales, ze łikend zajety :P ;) “więc postanowiłem być miły, uprzejmy, dżentelmeński itd. i poszedłem jej na rękę ;-)” –> ok, teraz bede kablowala – za pierogi zrobisz wszystko :D:D:D “Przyznam,… Czytaj więcej »

Beata

można gdzieś przeczytać ten wywiad? :)))

szuman

tak, pod notką są linki do wpisów o pokrewnej tematyce: wywiad znajdziesz pod linkiem “Wywiad w Krakowskiej – skan”.