Bgirl Terra - sześcioletnia królowa break dance

Podczas gdy w Polsce sześciolatków wygania się do szkół, w innych szerokościach geograficznych sześcioletnie dzieci są zajęte zdobywaniem świata w inny sposób. Weźmy za przykład taką sześcioletnią dziewczynkę z Anglii. Tanczy sobie ona break dance i z ekipą Soul Mavericks jeździ sobie na zawody. Podczas tegorocznych Chelles Battle Pro 2013 we Francji dała niezły show i w kategorii dziecięcej doszła do samego finału, w którym zmierzyła się ze znacznie starszym od siebie Bboy Jalenem. Zanim przejdziemy do końcowej potyczki, zobaczcie popisy małej w drodze do finału :)

Bgirl Terra podczas Chelles Battle Pro 2013

Z innej kamery + fragmenty innych potyczek małej podczas Chelles Battle Pro 2013

No i finał, w którym nie sprostała rywalowi i w którym nawet cała sympatia publiczności i sędziów nie mogła jej dać zwycięstwa. Ale na pocieszenie (Wasze ;)) dodam, że Terra zna już smak zwycięstwa, bowiem rok wcześniej wygrała zawody Baby Battle Unvsti 2012, pokonując starszą od siebie rywalkę :) A wracając do tegorocznego Chelles Battle Pro – finałowe starcie:

Finał Chelles Battle Pro Baby 2013: Bboy Jalen versus Bgirl Terra

Dla zainteresowanych fanpage Bgirl Terry i jej ekipy – Soul Mavericks ;)

4 komentarzy
  1. Masakra jednym słowem :) Moja córka właśnie kończy 4 latka, ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby nawet za 5 lat tak potrafiła zatańczyć, może musze zmienić jej przedszkole na inne :)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *