5

Rapowe wieści z WUDEKA

Trochę informacji się uzbierało :) Będą linki do ściągnięcia, będzie plejerek i dwie zapowiedzi: płyty oraz wywiadu. Nie wiem, od czego mam zacząć, dlatego polecę w kolejności losowej, według tego, co mi w makówce akurat zabrzęczy

 • WUDEKA – To co najważniejsze to nasz kawałek nagrany na składankę RapDuma Mixtape. Mieliśmy równy tydzień na zrobienie od zera tego traku. Ale zdążyliśmy (nr 1 na liście w poniższym plejerku) :)
 • IPW – Siemasz Królu – świeżutki wałek Szmaygera i Świeżaka. Bit jest efektem złodziejstwa, którego dopuścili się na soundtracku z jakiegoś tam dość znanego filmu (tytuł wyleciał mi z głowy, może później sobie przypomnę). „Siemasz Królu” możecie posłuchać w plejerze (nr 2 na playliście) oraz ściągnać STĄD

  Powered by eSnips.com

 • Mixtape RapDuma jest od dni kilku w wersji netowej do ściągnięcia z serwerów Rapidshare.com oraz Odsiebie.com. Dwie darmowe płytki rapu na dobrym poziomie :)
  Download:
  CD1 Rapidshare lub Odsiebie
  CD2 Rapidshare lub Odsiebie

  RapDuma Mixtape
  RapDuma Mixtape w wersji namacalnej

Poza tym wywiadzik dla RytmuUlicy prawie gotowy :) Za serwisem RytmUlicy.pl stoi Adam, więc tak trochę to po znajomości wyszło. Z mojej strony, gwoli zapowiedzi rozmowy rzeknę, że pytania były/są ciekawe :) Mam nadzieję, że odpowiedzi na nie też takimi być się okażą. Wywiad w sieci za jakiś czas, jeszcze do tego tematu na blogu swym wrócę.

Podziel się tym wpisem na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Śledzik
 • Twitter
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Flaker
 • email

5 komentarzy

 1. A no rzeczywiście się tego nazbierało.
  Co do tego soundtracka to z filmu „Transporter”.
  Co do kawałka na mixtape RapDuma, to fajna akcja była z tym kawałakiem naszym :) Ważne, że nagraliśmy, a samą płyte polecam. Co do „W wilczym stadzie EP” prawdopodobnie album ujży światło dzienne już w ten weekend, ale obiecać nie mogę :) I dzięki za reklame Szuman :) A wywiad… sam jestem ciekaw jak to wszystko jest złożone :D

 2. WUDEKA – To co najważniejsze – jeden chyba nawet z lepszych kawałków na RapDuma ;), choć nie wiem, ale wydaję mi się, że trochę lepszy mógłby być bit. Najlepiej prezentuje się trzecia zwrotka( chyba od Szmaygera jak dobrze kojarzę po głosie ;)). Lubię ten kawałek ;)

  RapDuma – co mogę powiedzieć? Jest mieszanie, różne style, tak że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Trochę hardcoru się znalazło (BrzydkiSkurwiel), trochę luźnych kawałków – można nawet rzec, że są one jajcarskie (np. Zbijam bąki) i te normalniejsze. Nie które zmarnowane inne naprawdę dobre. IMHO jednym z lepszych na tych cd raperów okazał się DEdoCE, ale to takie moje zdanie ;).

  W wilczym stadzie na ten album czekam już, bo kończy się repertuar ;). Powstaje dużo nowych albumów, lecz jestem na tyle wybredny, żeby powiedzieć „Dużo gówna, mało konkretów”.

 3. Gratuluję! Jak już kiedyś pisałam- to nie moja muzyka… ale nie ukrywam- trzymacie poziom i to mi się podoba! Pozdrowionka=)

Comments are closed.