Ten filmik niszczy :)

internet exploder
internet exploder

Czemu ja tego wcześniej nie widziałem?!!! Ta przekozacka animacja ma już półtora roku, a ja, po obejrzeniu jej wciąż mam łzy w oczach i gęba mi się śmieje :D Lubię taki geek’owy humor, oj lubię ;) Najlepsze w tym filmiku jest to, że logo Internet Explorera bardzo przypomina większość użytkowników tej przeglądarki: czyli uradowanych byle czym, lekceważących wszystko łepków ;)

11 komentarzy
  1. @MatexCor, co do badzIEwia, to zastanawiam się, czy nie zrobić takiego myku, jak na tym blogu: http://wiecek.biz ;) Chodzi o ten pasek pojawiający się na górze okna przeglądarki tylko w przypadku otwarcia strony w IE :)

  2. Kurcze extra pomysł, ja myślałem, żeby zrobić taki motyw że jeżeli ktoś wchodzi przez IE to wyświetla mu sie taki jebitny komunikat czcionka ogromną ze stosowną informacją, ale nie miałem czasu się z tym bawić ;)

  3. Ja planuję zrobić taki napis (i/lub grafikę) tylko dla Internet Explorera 6. Chodzi o komentarze, które gdy są krótkie, to przy gravatarze psują stronę. Bo badzIEwIE 6 nie rozumie, co to w css znaczy “min-height” ;)

  4. świetnie sparodiowane jest logo Safari :)

    A co do powyższej dyskusji to pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze ;) Internet Explorerem się nie przejmujcie, każdy kiedyś z tej przeglądarki wyrośnie. Nie rozumiem tylko polityki Microsoftu… dlaczego IE7 nie udostępni dla wszystkich a tylko dla posiadaczy legalnych Windowsów. M$ spowalnia w ten sposób rozwój internetu i sam sobie szkodzi bo ludzie rezygnują z dziadowskiego IE6 na rzecz alternatyw które posiadają np. zakładaki. I tak nie zmuszą piratów do kupna Windowsa w sklepie.

  5. Arek, nie od dziś wiadomo, że Microsoft cierpi na schizofrenię ;) Raz walczy z piractwem, innym razem ogłasza, że nie ma nic do piratów pod warunkiem, że piracą jego produkty ;)

  6. niby tak ale w karmieniu piratów nie są konsekwentni. Jak pirat nie dostanie tego wspaniałego IE7 to o wyboru ma albo rupIEcia albo alternatywę. Co wybierze? Wiadomo… Po alternatywnej przeglądarce może przyjść kolej na alternatywny os. Czy MS tego nie rozumie? Dali by tego IE7 każdemu bo lepiej sobie radzi z nowoczesnymi stronami niż szóstka.

  7. dali by, ale nie dadzą ;) Myślą, że tym sposobem zachęca ludzi do zakupu oryginalnej Windy hehe pojebało ich chyba ;) Zero samokrytyki, jakby ten IE7 był wart zakupu legala ;)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *