Najlepszy klej do wszystkiego

Klej Technicqll do butów, to zdecydowanie mój faworyt w kategorii “klej do wszystkiego” . Kleję nim każdy materiał z każdym. Nie zastanawiam się, czy się nada, czy zwiąże. Po prostu wyciągam tubkę, nakładam na wszystkie klejone elementy, czekam kilkadziesiąt sekund i składam do kupy.

Właśnie skleiłem pamiątkę z Gdyni. Taką pierdołę z magnesem na lodówkę, wykonaną z jakiejś masy – ni to ceramika, ni to tworzywo jakieś. Spadła na płytki i rozleciała się na cztery kawałki, a że ma nam na wieki wieków przypominać o pierwszych wczasach we czwórkę, to pasowało uratować ten drobiazg.

Wziąłem i posmarowałem wszystkie kawałki klejem do butów, poczekałem chwilę i docisnąłem. Potrzymałem całość w dłoniach przez około minutę, bo tyle czasu potrzeba, aby klej ten zaczął wiązać. Po tym czasie trzymało się już samo, więc zostawiłem na noc, aby klej porządnie związał.

Klej kozak. Kleiłem nim już m.in. gumę do poliestru, plastik do drewna, aluminium do ściany, drewno do drewna, pcv do płyty meblowej i wszystko to trzyma się do dziś. Zajebisty klej. Jego elastyczność ma ten plus, że trudno o pęknięcie spoiwa np. podczas uderzenia.

Są tematy, w których trzeba zastosować specjalistyczny klej, ale ten do butów – jako uniwersalny – po stokroć polecam! Do ideału brakuje mu tylko błyskawiczności, ale nie narzekam. Dla mnie działa wystarczająco szybko.

Subskrybcja
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze