Wakacyjny obóz dla wokalistów w Szczawnicy

Wakacyjny obóz dla wokalistów w Szczawnicy

Będzie głośno! Będzie radośnie! Będzie się działo! – w tych słowach refrenu hitu “Bałkanica” zespołu Piersi można zawrzeć to, co czeka uczestników letniego obozu Vocal Holiday Program, organizowanego po raz kolejny w Szczawnicy przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Sztuki Wokalnej “Natural Voice Prfection” w dniach 31 lipca-11 sierpnia :)

Dla kogo jest ten obóz? Dla każdego! Ten obóz jest dla wszystkich, którzy chcą znacznie poprawić swój warsztat artystyczny. W obozie VHP biorą udział zarówno początkujący artyści, jak i ci, których kariera już nabrała rozpędu i większość ludzi zna ich jedynie z telewizji. Więcej nie zdradzę :)

Głośno: bo w ramach obozu odbywać się będą koncerty we wspaniałym Dworku Gościnnym w Szczawnicy, w którym znajduje się jedna z najlepszych scen w Polsce! A do tego dochodzą mini koncerty w pięknym i klimatycznym klubie Jazz Bar.

Radośnie: bo podczas obozu panuje świetna atmosfera, zarówno podczas realizacji zadań obozowych (zajęcia, lekcje indywidualne, próby do koncertów) jak i w czasie wolnym. Wisienkami na torcie są ognisko i prawdziwy jam session w Jazz Barze.

Dziać się będzie: jak zwykle ogrom wiedzy przekazywanych przez kadrę obozowych nauczycieli. Wiedzy nie tylko ściśle związanej z techniką śpiewu, ale też z innymi elementami warsztatu (ruch sceniczny, interpretacja piosenki, praca z zespołem, instrumentoznawstwo, aktorstwo). Jedną z prowadzących zajęcia będzie… Natalia Niemen :) Do tego po kilka koncertów we wspaniałej sali Dworku Gościnnego i wokalnych zabaw w klubie Jazz Bar.

Zdjęcie uczestników obozu dla wokalistów Vocal Holiday Program 2013
Pamiątkowe zdjęcie uczestników i kadry zeszłorocznej edycji VHP. Zdjęcie zrobione na scenie Dworku Gościnnego po koncercie finałowym wieńczącym obóz. fot. ja :)

Powyższe zdjęcie, jak i pełny fotoreportaż z ubiegłorocznej edycji obozu, zrobiłem ja. Zdjęcia możecie zobaczyć na mojej stronie:
zdjęcia z zajęć
fotoreportaż z koncertów, jakie odbyły się w ramach VHP 2013

W tym roku również wybieram się do Szczawnicy w tym samym celu. Tym razem jednak do swojej pracy podejdę bardziej metodycznie. Rok temu byłem pierwszy raz na tym obozie i nie do końca orientowałem się w zasadach działania tej obozowej machiny: zajęcia indywidualne, grupowe, zajęcia z różnych zagadnień i odbywające się w różnych miejscach, do tego próby indywidualne z zespołem, a większość z tego działo się równolegle. Grafik na ścianie wisiał, ale nie wiedziałem, za co się wziąć, by było najlepiej. Teraz już wiem, jak to ugryźć ;)

Cóż, zapraszam wszystkich – młodszych i starszych – wokalistów do Szczawnicy! W dniach 31 lipca – 11 sierpnia olbrzymia dawka wiedzy potrzebnej każdemu wokaliście, okraszona super humorami i świetną zabawą czeka na uczestników obozu wokalnego Vocal Holiday Program!

Dla zainteresowanych uczestnictwem wszystkie informacje dostępne są na stronie organizatora, konkretnie pod tym linkiem (reszta w menu po prawej).

Subskrybcja
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
Krzysztof

Spoko wokaliści . fajnie i czysto śpiewają