Weekend – “Ona tańczy dla mnie” porywa tłumy

Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend, to wielki, niekwestionowany hit lata 2012. Hit przez niektórych przypisywany do powszechnie wykpiwanego nurtu disco-polo, ale jednak hit.

Bez względu na jego gatunkową przynależność, „Ona tańczy dla mnie” zrobiony jest na wysokim poziomie i absolutnie w niczym nie odstaje od zagranicznych przebojów w tym samym klimacie. Mało tego! Piosenka ta ma takie jebnięcie, że bawią się przy niej nawet ci, którzy najgłośniej wyśmiewali tę nutę! Wystarczy tylko, że przełamią się i dadzą się porwać!

Poniżej parę filmików z YouTube przedstawiających ludzi, którzy bez skrępowania bawią się w rytm przeboju zespołu Weekend. Sam również byłem świadkiem czegoś podobnego podczas trzeciej edycji turnieju Zaraź się Koszykówką, który miałem przyjemność fotografować (tutaj moja fotorelacja). Tam też – za sprawą Kacpy – „Ona tańczy dla mnie” pojawił się i… podbił serca oraz zawładnął umysłami wszystkich :) A teraz zobaczcie sami, jak na ludzi działa ten hit i z jaką łatwością porywa tłumy :)

Bodajże najbardziej znany filmik przedstawiający skutki działania przeboju grupy Weekend :)

Prosta choreografia i… :)
A tu nocna zabawa na ulicy w Łebie
Mocy piosenki “Ona tańczy dla mnie” nie byli w stanie oprzeć się także sędziowie sportowi ;)

Ciekaw jestem czy i Was zdarzyło się ulec tej piosence? Bo mi tak :)

Subskrybcja
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
Arek

Może i się ludzie przy tym bawią ale dla mnie ta piosenka i tak pozostaje obciachową :P

ps. Choreografia na 2 i 4 filmiku jest ta sama.

Damian

Film z Łeby moim faworytem :-D Najlepszy spontan :-D

szuman

@[b]Arek[/b] choreografia to taka “polska maccarena”, jak to określiła moja kobitka ;)

manaro

Głos wokalisty trochę śmieszny, ale ogólnie piosenka wpada w ucho. Na “zakrapianych” imprezach na pewno się sprawdza :)

Billy

Takich kawałków/zespołów w podobnym klimacie jest mnóstwo.
Mało który student nie zna teraz “braci figo fagot” i ich piosenki ‘hot-dog’ – polecam poświęcić 5 minut na zbadanie tego fenomenu(?). Jak coś takiego może przyciągać ludzi – pomyśleć by się chciało.. – a jednak może ;)

szuman

I stało się: [url=http://wideo.onet.pl/muzyka-grupa-weekend-podbija-serwis-youtube-flesz-muzyczn,98902,642778,sw.html]KLIK[/url] :)

gabrysiak

ja słucham różnej muzyki i ambitnej też ale jak chcę potańczyć i się zrelaksować to ta piosenka mi bardzo odpowiada i nie przeszkadza mi jakie posiada walory artystyczne czy bogactwo tekstu jak ktoś nie cierpi takich piosenek to niech ich nie słucha

Majk

Także uważam, że jest to piosenka dobrze skomponowana jak na standardy disco-polo. Zapewne można się także bardzo dobrze przy niej bawić, bo taki jest główny
cel tego typu piosenek.