Reklama na blogu Szuman.eu - teraz bez pośredników

Od dawna nosiłem się z zamiarem stworzenia zakładki, która potencjalnym reklamodawcom pozwoli łatwo i szybko rozeznać się w możliwościach reklamy na moim blogu. Trudno było się z tym zebrać, ale w końcu to uczyniłem – Reklama na blogu. Wszystkich zainteresowanych reklamą zapraszam do współpracy.

Dziwnym trafem zakładka powstała w czasie sporego zawirowania wokół nowego regulaminu sieci Blogvertising, z którą dotychczas współpracowałem. Nowy regulamin, jak już wiecie, nie przypadł mi do gustu – nie byłem w stanie zgodzić się na niewolniczy zapis w regulaminie, który pozbawiał mnie możliwości decydowania o kampaniach, jakie pojawią się na moim blogu.

Jednak to nie nowy regulamin Blogvertising dał mi kopa do stworzenia zakładki dla reklamodawców. Prawdziwym motywem jest akcja „Blogerze: dodaj zakładkę”, o której – dokładnie miesiąc temu – poinformował mnie jej inicjator, Bartosz Jurkiewicz. On to, razem z zespołem Adadio, postanowił zmobilizować blogerów do ogarnięcia tematu reklam na swoich blogach, przy okazji promując swój darmowy adserwer.

Adadio - darmowy adserwer

Adadio pozwala z jednego miejsca zarządzać wszystkimi kampaniami reklamowymi obecnymi na blogu. Na dzień dzisiejszy nie planuję z tego rozwiązania korzystać, ale zdecydowałem się o nim wspomnieć – niech będzie, że w ramach podziękowania Bartkowi za zmotywowanie mnie do stworzenia zakładki „Reklama” ;)Chwała mu za to :) Gdyby nie on, nie wiadomo kiedy w końcu zebrałbym się z podstroną o dostępnych opcjach reklamy. Być może takim kopem byłoby rozstanie z dotychczasowym adserwerem, ale… Bartek ze swoim mailem był pierwszy :) Dzięki i powodzenia w rozwijaniu projektu!

Subskrybcja
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
Dzik

Od jakiegoś czasu tu bywam, myślałem, że już się tak nie rozwija to wszystko a tu proszę:)
Może kiedyś i ja skorzystam z Adadio;)
Jeszcze sporo pracy przede mną.

Marcin Szumański

Odświeżam temat i znowu chwalę się publicznie, że jestem niezależny od wszelakich zewnętrznych statserwerów. Korzystam z systemu Piwik, który zainstalowałem sobie na własnym serwerze i w nosie mam szpiegów z zewnątrz. Nie muszę się martwić, że strona mi z

Piotr

całkiem dobrze się prezentuję to narzędzie, jednak nie pod względem graficznym. Ja ze swojej strony polecam [url=http://advcenter.pl/]darmowa reklama[/url] na www