Żebrzę o Wasze głosy i nie chodzi o wybory ;)

Żebrzę o Wasze głosy i nie chodzi o wybory ;)

Głosujcie! Proszę, błagam! Głosujcie! Na kolana padam, gotów zapłakać z wdzięczności za okazaną mi łaskę…

A co obiecuję w zamian? NIC! Niczego nie obiecuję, bo nie kandyduję w wyborach – choć samorządowe już za pasem. Proszę o głosy dla mojego bloga Wsubiektywie.pl, który potrzebuje ich, by dostać się do katalogu Blogbox. Aby cel ten osiągnąć, muszę do 24 października zgromadzić +50 głosów na TAK.

Co to znaczy? Ano to znaczy ni mniej ni więcej, iż przewaga głosów na TAK nad głosami na NIE musi wynosić 50 na korzyść tych pozytywnych. Nie ważne, czy uzyskam 50:0, 70:20 czy 11283:11233 – po prostu muszę być 50 na plusie. Pomożecie?

Oto bezpośredni link do ramki z głosowaniem i podglądem bloga Wsubiektywie.pl. Aby oddać głos, trzeba się zalogować w serwisie Blogbox, a aby się zalogować, trzeba posiadać tam konto. Cóż rzec więcej? Staram się, aby Wsubiektywie.pl zasługiwał na ciepłe miejsca w gronie podobnych tematycznie stron, ale pracy na ten cel przede mną co niemiara. Nie zamierzam jednak iść na łatwiznę, obniżać poprzeczki i iść w mainstream, bo nie po to ten blog powstał.

Jakie korzyści będę miał z obecności w pudle Blogbox? W sumie niewielkie… Jakiś tam prestiż (w końcu dostać się tam nie wszystkim jest dane) i od kilku do kilkunastu czytelników ze strony głównej dla każdego z wpisów – o ile o dobrej porze wstrzelę się z nowościami :) Dobre i to, bo nawet 10 przekierowań z Blogbox stanowić będzie bardzo poważną część wizyt.

Fotografia w subiektywie - blog
Pomożecie? Za każdy głos na TAK będę bardzo wdzięczny. Są odważni, by głosować? Oddając głosy na Wsubiektywie.pl wesprzecie przedsięwzięcie, które pochłania mnie na tyle, że ostatnio nawet nie miałem czasu pisać na Szuman.eu. Pewnie właśnie strzeliłem sobie w kolano, ale niech tam… Jak coś, to jestem gotów odwdzięczyć się tym samym lub podobnym :)

Subskrybcja
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
SpeX

Ja tam już na swoją propozycję nie promuję. Siedzi sobie już parę miesięcy to zgłoszenia, a ja jak na razie mam 12/4 (w tym ujemny sam od siebie – taki wypadek przy pracy :/ )
http://www.blogbox.com.pl/show/suggested/2892

Marcin W

Pomożemy! :)
Mój blog ma jak na razie 15/2, więc mam nadzieję, że Twój się dużo szybciej obroni :)

Jurgi Filodendryta

Zarejestrowałem się, masz mój głos (już szesnasty). Przy okazji dodałem swojego bloga. Jeśli ktoś zechce zagłosować na moje „Wyśmiewisko Różności”, będę wdzięczny.

Biter

zagłosowane ;)

Mike

Zadanie wykonane panie kapitanie :)

Sasni

Prosząc o głosy użytkowników, dobrze było by się odwdzięczyć też głosując na ich blogi które oczekują na akceptację. Głos za głos…

szuman

@[b]SpeX[/b], no to pogratulować zdolności autodestrukcyjnych :) i ładnie Ci tam podskoczyło w tych głosach… :D @[b]Marcin W[/b], no, jak na razie nieźle idzie i – odpukać [puk puk] w niemalowane – oby tak do końca. @[b]Jurgi[/b], Twój blog już dawno powinien tam zagościć, wstydź się :D @[b]Biter[/b], podziękował i odwzajemnił :) @[b]Mike[/b], na jaki adres wysłać piwo? ;) @[b]Sasni[/b], nie zapomniałeś dodać “bo jak nie, to wpierdol?” Dzięki wszystkim za głosy i za to, że prowadzicie blogi, na które z czystym sumieniem mogę głosować i polecać. Gdyby tak nie było, nie linkowałbym do Was :) Opierdziel się Wam należy… Czytaj więcej »

manaro

Głos oddany jeszcze 5 głosów i bedzie OK :)

Sasni

Hehe siłą to chyba nie ma co zdobywać. Lepsze efekty po dobroci uzyskać można.

grzybu

Poszło ;)

szuman

no, teraz pozostało czekać na decyzję moderatora, który akceptuje (bądź odrzuca) propozycje z przewagą 50 głosów. Chyba, że wcześniej ktoś mi naklika “NIE” ;)

Jeszcze raz dzięki wszystkim za wsparcie :)

SpeX

Dzięki twojej akcji, to nawet mi się udało znacznie podciągnąć statystyki :>

szuman

@[b]SpeX[/b], widać, opłaciło się podpiąć się pod akcję i dać swój link :D

Prac

I jak się historia skończyła? Strona dodana? czy nie zaakceptowana?