Podczas hamowania odpadły mu koła :)

I jak tu nie kojarzyć Chin z tandetą, skoro nigdzie indziej, jak właśnie w państwie środka doszło do bodaj najbardziej kuriozalnej kraksy w historii Formuły 1? Podczas dzisiejszej pierwszej sesji treningowej przed niedzielnym Grand Prix Chin, Sebastien Buemi, jeżdżący bolidem Toro Rosso, musiał przeżyć nie lada szok, kiedy to podczas dohamowania przed jednym z zakrętów odpadły mu przednie koła :)

GP Chin 2010: Sebastien Buemi i odpadające koła

Na szczęście kierowcy nic się nie stało, ale ten dziwny wypadek zapewne bawił będzie jeszcze przyszłe pokolenia :) To doprawdy urzekające, jak słowa „Chiny” i „tandeta” są ze sobą zrośnięte…

Subskrybcja
Powiadom o
guest

12 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
Andrzej

Wstydziłbyś się człowieku takie rzeczy umieszczać! Nie masz za grosz czci i szacunku dla Prezydenta Kaczyńskiego który poniósł bohaterską śmierć pod Katyniem! Jak można być tak podłym żeby w obliczu żałoby mieć ochotę na śmichy chichy! Hańba panie Marcinie HAŃBA! Pojutrze pogrzeb Prezydenta i Jego Małżonki i radzę się do tego czasu opamiętać i nabrać odpowiedniego nastroju, bo śmiech i zabawa nie godzą się w żałobie za Głową Państwa!!!

Yagbu


Hehe, niezłe ;). Chiny zawsze będą chinami :)).

@Andrzej
O czym Ty w ogóle gadasz? Każdy przeżywa na swój własny sposób żałobę. Na Twoim miejscu, to pewnie bym się pociął, żeby pokazać całemu światu, jaki to jestem pogrążony w smutku i żałobie.

Marcin W

@Andrzej: Wstydziłbyś się człowieku! Jest żałoba narodowa, a Ty zamiast przeżywać śmierć Pana Prezydenta przeglądasz strony w internecie dla własnej przyjemności! Zero szacunku dla zmarłych! HAŃBA!

: Ciekawe jak to się stało, że te koła tak w jednym momencie sobie odleciały? Przypomina mi się scena z Misia, z rozpadającym się maluchem. :)

szuman

@[b]Andrzej[/b], a już myślałem, że o mnie zapomniałeś :D wykłócać się z Tobą nie zamierzam, ale pragnę poruszyć cztery podstawowe kwestie:
1) nie zginął tylko prezydent z żoną, ale też 94 inne osoby
2) co w tej śmierci jest bohaterskiego?
3) żałoba jest z powodu tragedii ich wszystkich, a nie tylko za prezydentem
4) nie zamierzam niczego udawać i ronić łez na pokaz, jednocześnie udając, że nie śmieszy mnie to, co mnie śmieszy.

@[b]Marcin W[/b], hehe już o niej (scence z Misia) zapomniałem :D

Jurgi

Świetne! Znajomemu, jak był mały, odpadło kiedyś przednie koło od roweru przy podrzuceniu kierownicy przed krawężnikiem. Rower był radziecki. :)
A co do Chin i tandety: bardzo długo Japonia, która dziś jest symbolem hi-tech, była kojarzona z tandetą. Na pewno jeszcze w latach sześćdziesiątych – ślad tego jest w filmie „Powrót do przyszłości”.

Andrzej

czy wy jesteście tacy głupi i ślepi czy tylko udajecie?!!! tam zginął nasz Prezydent i jego ludzie a wy co? a wam się na śmichy zbiera zamiast na chwile usiąść i pomyśleć co tam w rzeczywistości się stało. To nie był przypadek że na pokładzie było tyle osób niewygodnych platfusom i Putinowi a teraz oni sami prowadzą śledztwo. Gówno się dowiecie jak było naprawdę bo oficjalną wersją jest wypadek a dla mnie +człowieka myślącego+ to nie jest takie oczywiste. Za dużo zbiegów okoliczności i niedomówień. A o czym kilka dni wcześniej mógł Tusk z Putinem rozmawiać? A jakim cudem nagle… Czytaj więcej »

szuman

@[b]Jurgi[/b], mnie raz opadło tylne – ledwie po zakupie wyjechałem z salonu i chciałem na tylnym kole pojechać. Nie ujechałem nawet 30 metrów, gdy nacisnąłem mocniej na pedała i.. rower pod pachę i z powrotem do salonu ;)

@[b]Andrzej[/b], skończ waść pieprzyć takie bzdury, a z szacunkiem do innych zacznij od siebie. Bredni, jakie wypisujesz komentował nie będę. I jeszcze jedno: ostatni raz obraziłeś moich czytelników.

SpeX

Oba odpadły zapewne temu iż za gwałtownie wcisnął po hamulcach, i po prostu moment zerwał koła.

PrzemCio

Ja chciałem tylko pozdrowić Andrzeja – byłeś człowieku chociaż w Warszawie, albo w Krakowie na pogrzebie skoro tak się martwisz? Bo statycznie ludzie wypowiadający się o sprawach tak jak Ty są właśnie tak bardzo związani ze sprawą, że nawet dupy nie ruszyli sprzed telewizora, żeby sami oddać hołd poległym.

Skąd Ty się tu wziąłeś anyway?;] Wydaje Ci się, że żałoba narodowa ma oznaczać, że nagle wszyscy oderwiemy się od naszych codziennych zajęć? Bo akurat zajęciem szumana jest pisanie na tym blogu o tym co lubi. A Ty co lubisz? Pisać bzdurne komentarze i wkurzać innych?

Ditta

@Andrzej: “A czemu z lotniska nie usuneli mgły skoro wiedzieli że ważny ludzie przylecą?”

A czym?? Odkurzaczem??

Rubik

Mechanicy źle dokręcili mu koła;)
oglądałem ten trening i stwierdzam że to jeden z najśmieszniejszych wypadków w F1. Widze że na tej stronie filmik zablokowali więc daje inny link:
[url=http://www.fokomobil.pl/news.php?readmore=25]http://www.fokomobil.pl/news.php?readmore=25[/url]

czat 3d

ludzie skończcie już z ta bohaterską śmiercia bo się płakać chce!

@Jurgi Oczywiście, że to nie był przypadek jeno czysta głupota i brak elemantarnych zasad ostrożności