Kobieta samochód tankuje - to chyba jej pierwszy raz ;)

Wygląda na to, że to był jej pierwszy raz na stacji paliw – wnioskuję to z jej zachowania przy dystrybutorze. Podjeżdża, wysiada i uwagę skupia na automacie z wężem. Jeśli to jej pierwszy raz, to musiała być podenerwowana. W końcu sięga po węża i wkłada go do wlewu w swoim samochodzie. Zerka na cyferki w dystrybutorze, a te się nie zmieniają. Zdenerwowanie wzrasta. Przypomina sobie o tym, że w pistolecie trzeba nacisnąć wajchę, co też czyni, zapewne trzęsącymi się ze zdenerwowania łapkami. Zerka na cyferki: zmieniają się, czyli bak napełnia się paliwem! Uff, to takie stresujące – trzeba trochę się uspokoić. Jak i z jakim efektem? O tym na filmiku :)

Joga wydaje się być bardziej bezpieczną opcją na stres.

Z kolei inna internetowa gwiazda stacji paliw zasłynęła swoim podziwu godnym uporem :)Uparła się ona, że samochodu nie przestawi i zatankuje go tak, jak go postawiła – czyli z wlewem paliwa i dystrybutorem po różnych stronach pojazdu. Gratuluję uporu i siły, a do pełni szczęścia zabrakło chyba tylko równowagi.

Jeśli jeszcze trochę poćwiczy, to kolejne podejście może zakończyć się powodzeniem :)
Subskrybcja
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
Yagbu

Ten drugi filmik widziałem wcześniej, oba dobre :). Dobry też jest film, gdzie są kobiety parkujące.

http://www.youtube.com/watch?v=d-ri6-80UVU

SpeX

Chętnie bym powprowadzał te słupki w dużej ilości w mieści. Niestety na razie chronią tylko parking przy Radzie Miasta i okolice ambasad.

Biter

Piękne! :)

messajah

nie wiem jak one to robią ale kobieta i samochód to gwarancja, że będzie się działo :D

Mariusz

No jakby mi się tak zapaliło w baku też bym wiał :) Ciekawe jak ona to zrobiła :) Zdaje mi się, że w wlewie jest gumowa uszczelka zabezpieczająca iskrzenie pomiędzy pistoletem, a karoserią. Ta stacja na pierwszym filmiku to nie jest przypadkiem stacja automatyczna (płacisz kartą; coś jak w bankomacie – tylko tyle, że zamiast pieniędzy dostajesz wybrane paliwo)? A co do drugiego filmiku to sam kiedyś musiałem targać tak niewygodnie wąż, bo wszystkie miejsca akurat z mojej strony były coś zajęte – nie miałem z tym jednak takiego problemu :) Ta jej walka z “wężem” normalnie poprawiła mi humor… Czytaj więcej »

szuman

@[b]Mariusz[/b], jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, to sformułuję w ten sposób: swój pierwszy raz odbyłem z kosiarką do trawy :) Kumpel mieszkał obok Shella, to dla beki wpadliśmy z tą jego Husqvarną pod sam dystrybutor :) Po skończeniu tankowania nic nie rozlałem, ale na początku niewiele brakło – nie wiedziałem, że to takie ciśnienie ma :)

Sasni

A mnie tam się nie wydaje żeby to był pierwszy raz. W końcu wiedziała, że pistolet można zablokować i puścić by paliwo samo leciało.
I sam pistolet i wlot do baku mają zabezpieczenia przed cofaniem się paliwa coś jak zastawka w sercu. w przeciwnym razie widzielibyśmy wielkie BUM!
Wniosek.. włosy i sweterek się elektryzują. Lepiej czekać spokojnie nawet jak jest zimno a nie malować ust a potem strzelać iskrami.

Leon

@Sasni:
a nie wydaje ci się, że to nie od elektryzowania nastąpił zapłon ale od papierosa, którego kobieta odpaliła wsiadając na krótką chwilę do samochodu?

SpeX

Dokładnie, tam się zapaliły opary paliwa od papierosa.

Sasni

Pomyślał bym tak, jakby się zapaliło w momencie odpalenia cybucha. Ale z tego co widzę to kobita łapie za pistolet i wtedy jest zonk. Poza tym papieros został odłożony i jest cały czas a aucie. Jeśli były opary to powinny się zajarać wszędzie. A tu źródło ognia jest tylko z jednego miejsca. Poza tym przed samym złapaniem za pistolet sweterek był poprawiany przez co mógł się naelektryzować.

Franek

Przecież na [url=http://www.fokomobil.pl/]Stacji benzynowej[/url] nie wolno palić! Gdyby ogień się bardziej rozprzestrzenił, stacja mogłaby wybuchnąć! Kto takim daje prawo jazdy to ja nie wiem. Chyba chińczycy na bazarze….

Auta Uszkodzone

Kobieta za kierownicą – małpę z granatem. Efekt – uszkodzone auta

januszzz

a mi się wydaje ze z jej swetra przeskoczyła iskra efekt elektrostatyki i od tego zapaliły się opary paliwa… bo nie widać tam jakiegoś papierosa a wsiadła penie do auta żeby sobie zobaczyć nie wiem fryzurę czy bóg wie co… w ogóle to chyba stacja samo obsługowa:P