Można zamawiać płytę "Rok Wilka '09 EP"

Można zamawiać płytę "Rok Wilka '09 EP"

Tuż przed świętami przyszła wielka paka ze świeżutkimi audio płytkami Szmaygera, a to oznacza ni mniej, ni więcej, iż można zamawiać owe namacalne egzemplarze „Roku Wilka ’09 EP” w cenie 8 zł/szt :)

Szmayger - Rok Wilka 09 EP
Szmayger “Rok Wilka ’09 EP” – można składać zamówienia.

Cena 8zł, to oczywiście cena jednej płytki odebranej osobiście, bo w przypadku wysyłki (w grubej, bąbelkowej kopercie) ceny wzrosną o:

  • 8 zł – wysyłka Pocztą Polską (płyta + przesyłka = 16 zł)
  • 6 zł – wysyłka InPostem (płyta + przesyłka = 14 zł)

W przypadku zamówienia kilku płyt w jednej przesyłce koszt dostawy wyjdzie odpowiednio taniej (według cenników odpowiednio PP i InPost). Chętni mogą liczyć na podpis wewnątrz okładki, ale to już kwestia do uzgodnienia z samym Szmaygerem. Skontaktować się z nim można pod tym samym adresem, pod którym zamawiać cedeki, tj. szmayger@wudeka.net. Nie klikać czasem do mnie, bo ja tu żadną dystrybucją się nie zajmuję, a jedynie o fakcie odbywania się takowej informuję uprzejmie :)Przypominam też, że płytę można również posłuchać w wersji mp3 – więcej o tym tutaj. Wszyscy ci, którzy chcą mieć ten album w postaci płyty w opakowaniu z książeczką, mają możliwość, o której już tu była mowa: 8 zł plus ewentualne koszty przesyłki i oryginalna płytka (oparta na oryginalnych wav-ach) z wedleżyczeniowym autografem powędruje pod wskazany adres :)

Rozważam też zorganizowanie małego konkursu na blogu z „Rokiem Wilka ’09 EP” do wygrania, ale to kiedyś, w bliżej nieokreślonej przyszłości. Wcześniej bowiem planuję inny konkurs, ściśle związany ze zbliżającym się jubileuszem 10.000 komentarzy na moim blogu :)

Subskrybcja
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
przemo

To zdecydowanie najbardziej oczekiwana przeze płyta tego roku :)
Oby więcej takich :D