Regeneracja – Jednostki masy

Darmowego i dobrego grania ciąg dalszy :) Regeneracja – warszawska kapela funk-rockowa założona w 2000 roku. Grają fajnie, piszą dobre teksty i ich twórczość całościowo smacznie brzmi. Zupełnie przypadkowo usłyszałem kiedyś ich zacny utwór „Jednostki masy”, który tak wbił mi się w czachę, że na długo po przesłuchaniu nuciłem jego refren. Muzycznie to nie moje klimaty, ale piosenka obroniła się tekstem.

Get this widget | Track details | eSnips Social DNA


Więcej utworów Regeneracji (w tym „Jednostki masy”) można ściągnąć (za free, rzecz jasna) z mp3.wp.pl – KLIK.

To nie koniec mojego buszowania po sieci w poszukiwaniu muzyki przez swoich twórców za darmo w sieć puszczonej. Podczas niegdysiejszych łowów kilka zajebistych undergroundowych perełek udało mi się upolować. A ile jeszcze takich w necie zalega? Jestem pewien, że duuużo :)Zawsze, gdy trafi mi się jakiś podziemny rarytas czuję swego rodzaju wdzięczność wobec wielkich, komercyjnych wytwórni. Jestem im wdzięczny za to, że nie wydali słuchanej właśnie kapeli i tym samym nie dali się jej skurwić.

Subskrybcja
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
shogun

polecam posłuchać innych utworów tej kapeli, bo grają naprawdę super:) tekściarza mają świetnego, a to w sumie rzadkość…:)

Jakub Milczarek

Muzyczka (jak dla mnie) taka sobie. Można posłuchać ale nie jest to coś, do czego bym wracał.
A swoja drogą, ja też znalazłem dziś coś ciekawego, z kategorii: blues, funk, pop – może Ci się spodobać… Napiszę o znalezisku jutro, w muzyce na niedzielę, na mojej stronie – zapraszam!