Szmayger – Rok Wilka ’09 EP

No i stało się! Mój młodszy brat płytę swoją solową wydał i oto ujrzała ona światło dzienne. Od dziś można ściągać ją z neta oraz zamówić materialną jej wersję. Cena płyty w postaci CD jeszcze nie jest znana, ale nie będzie ona wysoka – koszta produkcji mają się zwrócić i o to w tym wszystkim chodzi. Poprzednie wydawnictwo, składanka „Dębicki Rap”, była w sprzedaży bodajże po 5 albo 6 zł/szt, więc EP Szmaygera nie powinna kosztować wiele więcej. Bo że będzie drożej od „Dębickiego Rapu”, to na pewno, choćby z tego tytułu, że większa okładka jest i drukarnia tę różnicę na bank sobie policzy :)

Szmayger - Rok Wilka 09 EP
Szmayger “Rok Wilka ’09 EP’ okładka (przód)

Okładkę wyczarował Przemo, za co tu i teraz lecą ku niemu słowa podziękowania i pochwały za kawał dobrej roboty :) W powstanie płyty zaangażowanych było w sumie kilkanaście osób, którzy wnieśli swoje bity, gościnne zwrotki, skrecze oraz zadbały o ostateczne brzmienie i wygląd płyty.

 

Powered by eSnips.com

Na tracklistę składa się w sumie 13 kawałków, z czego dwa, to remixami tytułowego „Roku Wilka”. Powyżej w esnipsowym plejerze mogliście podsłuchać dwóch kawałków płyty bez jej ściągania: Intro płyty (bit i nawijka Szmayger, a scratch’e DJ Danek), oraz tytułowy track „Rok Wilka” (Szmayger na własnym bicie). Całą płytę możecie ściągnąć ze specjalnie stworzonej do tego celu strony szmayger.wudeka.net. Płyta zawiera 13 mp3 w jakości 256 kb/s, 2 jpg (okładka tył i przód) oraz plik playlisty m3u. Całość waży ~76,8 MB.

Szmayger - Rok Wilka 09 EP
Szmayger “Rok Wilka ’09 EP’ okładka (tył)
Subskrybcja
Powiadom o
guest

9 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
kulkin

Intro i Rok Wilka zajebiście, mam nadzieję, że cała płyta trzyma taki poziom :D już targam :P

underbob

wszystko nice, warto!

Yagbu

Najbardziej z albumu spodobał mi się kawałek: “Wkurwieni”. Od razu wpadł nieźle w ucho. Resztę jeszcze muszę się dłużej wsłuchać.

Dobra robota, naprawdę fajnie wyszło. Gratuluję bratu ;).
Polecam.

maro

jak dla taki zachrypniety glos nie brzmi naturalnie a przez to zle mi sie slucha tekstu i ogolnie lipne odczucia mam :] 100 razy bardziej wole jak ktos nawet cienki glos ma ale brzmi normalnie. Sory za krytyke ale chyba o to chodzi zeby szczerze komentowac :]

co do innych elemetow plyty to bity na dobrym poziomie sa podobnie jak skrecze [szkoda tylko ze ich jest tak malo] a okladka klimatyczna ;] ogolnie dobra robota tylko szkoda że tak sztucznie.

peace

Maciasek

kawalek Made in PL strasznie mocno skompresowany jest i gdyby nie to bylby moim faworytem…

szuman

@[b]Yagbu[/b], dzięki, przekażę :)

@[b]Maro[/b], może Ci się nie podobać, ale ja bym to złożył nie na karb sztuczności, a stylu, który wypracowuje się latami. On tego z dnia na dzień nie wymyślił.

Skreczy mi też brakuje ;)

@[b]Maciasek[/b], racja: kompresor jest tam po to, aby kawałek tłusto brzmiał. Niektóre sprzęty mogą nie wyrabiać, szkoda.

Jakub Milczarek

Niestety, to jest muzyka zupełnie nie dla mnie. Tak więc tym bardziej nie ocenię :) Za to mogę powiedzieć, że okładka bardzo mi się podoba – zrobiona jest ze smakiem i ma swój klimat, który zwraca moją uwagę.

Marcin Szumański

Tuż przed świętami przyszła wielka paka ze świeżutkimi audio płytkami Szmaygera, a to oznacza ni mniej, ni więcej, iż można zamawiać owe namacalne egzemplarze „Roku Wilka ’09 EP” w cenie 8 zł/szt :)Szmayger “Rok Wilka ’09 EP” – można składać zamówienia.Ce

Marcin Szumański

Kilka dni temu zdarzyło mi się wspomnieć o tym, że Szmayger wziął i zakupił sobie kilka fajnych gratów do domowego studia. W tym samym wpisie umieściłem plejerka z krótkim moim czytaniem instrukcji stosowania pasty dla palaczy u dzieci – było to moje prób