RytmUlicy.pl zaprasza na wywiad z WUDEKA :)

Wsysło mi dupę i oddać nie chciało, ale wróciłem oto, by pisać :) Akumulatory naładowane (zapasowe też) więc jazda! Zaległości trochu się porobiło, ale nadrobimta, bo lubimta :) Pierwsze, o czym chcę uprzejmie poinformować, to wywiad. Pierwszy pieprzony wywiad, w którym pytania nawet nie musiały się prosić o wyczerpującą odpowiedź!!! Zapraszam więc do przeczytania artykułu W klimacie rodziny Wudeka będącego wywiadem dla serwisu RytmUlicy.pl :)

RytmUlicy.pl - portal hip-hop
Zaprasza Cię Rytmu Ulicy Ekipa :)

RytmUlicy.pl jest serwisem traktującym w sposób normalny o kulturze hip-hop. A prywatnie jest to dzieło stałego bywalca mojego bloga – Adama. Adam wielokrotnie zaznaczał, że nasza twórczość (rap made in WUDEKA) jest dla niego ciekawy, interesujący, oryginalny i godny uwagi vel. kilka innych przymiotników jeszcze. Zaproponował wywiadzik, na który z miłą chęcią zgodziliśmy się. Pytania padły ciekawe, odpowiedzi na nie, mam nadzieję, również :)Problem był z fotkami, bo do tej pory nie dorobiliśmy się ani jednego zdjęcia, na którym bylibyśmy w komplecie. Na każdej focie kogoś brakuje. Ale, że wywiad długi, to udało się upchać w nim cztery foty w sposób nie wywołujący wrażenia, że to o pokazanie własnej paszczy chodzi. Zapraszam więc na RytmUlicy do przeczytania wywiadu z nami. Przy okazji polecam też pogadankę ze Zbirem – typem od graffiti :)

Subskrybcja
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
burza

coś nie działa ta stronka rytmulicy.pl

ALEX

Mi działa wszystko OK :)

AdamDuma

Ooo! W imieniu własnym polecam! Wywiad jest długi, bo rodzinka jest większa niż przeciętny skład. Szuman fotami to się nie martw. Nie jesteście z 1 miasta, a to zawsze kłopot. Jest dobrze.

Co do serwera, to “przylicza” on pady. Jak znacie jakiś darmowy serwis, który to monitoruje to podpowiedzcie mi coś.

Ale jak w razie stronka leży, to spróbujcie po 10 minutach, bo na szczęście pady serwera są krótkotrwałe.

Pozdrawiam wszystkich