WUDEKA na RapDuma Mixtape - beze mnie

RapDuma Mixtape Promomix
RapDuma Mixtape – Promomix

Ciekawy projekt rodzi się w podziemiu – KLIK. Za sprawą Alexa wbiliśmy na tracklistę przysłowiowym rzutem na taśmę. Tydzień na ogarnięcie tematu, bitu i wokali. Najpóźniej dziś wokale mają wylądować na dysku bossa projektu – i trafią wieczorem, bo dzisiejszego popołudnia sprzęt w MembranaStudio będzie płonął za sprawą Heliosa i Szmaygera. Mnie zabraknie, niestety, z przyczyn starości. To już nie te lata, kiedy był czas na wszystko. Może gdyby było 2-3 razy więcej czasu, to ze swoją zwrotą bym się wyrobił, ale niecały tydzień, to zdecydowanie za mało. Od wczoraj cisnąłem jak mogłem, żeby zwrotkę swą doprowadzić do stanu słuchalności, aż zachrypłem. Chciałem dziś z rańca dopieścić ją, by móc po południu nagrać, ale niestety, nie dla mnie ta nagrywka. Łażąc po domu usłyszałem, że Szmayger nie śpi już i ostro szlifuje swoją “dwudziestkę”, poszedłem więc do niego pogadać i posłuchać. Po paru zdawkowych zdaniach usłyszałem pytanie: “Luju, ty jesteś chory…?”. Pociągnąłem nosem, aż w głowie mocniej zabolało, wsłuchałem się w swój głos i odpowiedziałem “chyba tak”. No i po ptokach.
Na naszym traku “To co najważniejsze” (bit: skacowany Helios :D) usłyszeć będzie można więc Heliosa i Szmaygera, a być może także Alexa (jeśli ten solidnie wstrzeli się w temat). O samym mixtejpie RapDuma niewiele mogę napisać, bo i niewiele wiem. Dwie tłoczone płytki, drukowane okładki, ludzie powiązani z forum RapDuma.pl, którzy, sądząc po promomixie, prezentują przyzwoity poziom :) Fajny projekt, oby więcej takich. Premiera RapDumy zaplanowana jest na za dwa tygodnie (28 września).TUTAJ tracklista i promomix do ściągnięcia, bo do posłuchania w poniżej zamontowanym plejerku, który ciągle nie chce działać w Operze…

Get this widget | Track details | eSnips Social DNA

Subskrybcja
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
AdamDuma

Fajna inicjatywa i fajnie, że na niej jesteście. Obadam ten projekt. A ty Szuman zdrowiej. Jeszcze będą inne okazje, ważne, że pod szyldem WUDEKA, ekipa to ekipa. Wielkie pozdro i jak coś będziesz więcej wiedział, to wspomnij jeszcze na blogu, bo ja w tym internecie to ciągnę mam wrażenie, że coś mnie omija, o czymś wiecznie zapominam. Cieszę się, że coś się dzieje na scenie.

ALEX

Przykro, że nie będzie Cię razem z nami… a nawet bardzo przykro… Cóż, jeszcze na nie jeden taki projekt się WUDEKA wkręci :) Ja nawinę… właśnie za chwilę grzeje sprzęt… i nagrywam… Tekst nieco zmieniłem… ale nie są to aż tak porażające zmiany… no ale chcę nagrać i to zrobię. Wszystko ładnie wyćwiczone… pare minut i z głowy. :)

Zdrówka.

matfeusz

Szykuje się coś bardzo ciekawego ;) Szkoda, że Ciebie Szuman na nim nie będzie ale zobaczymy co sklei ekipa bez Ciebie.

czekam z niecierpliwością…

szuman

[b]AdamDuma[/b], temat tego mikstejpa na pewno na tym blogu jeszcze się pojawi, choćby info o wydaniu :)

[b]Alex[/b], dzięki, już mi się polepsza :)

[b]Matfeusz[/b], też jestem ciekaw co pokażą – a jeszcze niczego nie słyszałem, poza Alexa zwrotą.

Jagbyś

Szykuje się płytka do przesłuchania w trakcie drogi do szkoły. Mam nadzieję, że tematyka mnie zadowoli i nie będzie nawijania o tym jak to my potrafimy rapować, zaś Wasz kawałek to pozycja obowiązkowa ;). Szkoda, że Cię tam nie będzie ;/ Cóż jak to mówią: “Życie” ;/

Loris

Wielka szkoda, że Ciebie na tym tracku zabraknie ;(
Chętnie bym się sama na to wbiła, ale jednak trzeba by się dostosować jakościowo, a niestety w tej chwili nie mam odpowiednich warunków ;(

Ale “jeszcze będzie czas, by ponagrywać”, tak więc “Luju” zdrowiej szybko, bo chcę Cię jeszcze usłyszeć :)

ALEX

No i eL już nawet naszym slangiem przesiąka :D

ALEX

Po kilku perypetiach, z niewielkim poślizgiem… kawałek gotów… Myślałem, że gorzej wypadne, ale jednak dałem w miare radę. Jaaaram się kawałekiem… ‘To co najważniejsze jest…’ ;)

szuman

[b]Jagbyś[/b], bladego pojęcia nie mam o czym będą pozostałe kawałki, bo nie słyszałem ich.

[b]Loris[/b], Luja, w sumie mogłaś coś nawinąć na swoim szurku :) Różnice dynamik-pojemnik bardziej słychać na chłopskich wokalach :)

[b]Alex[/b], jeszcze będzie miała czas bardziej przesiąknąć ;) A co do kawałka, to refren i Szmaygera zwrota 10/10 :D Zauważyłem, że Szmayger z takim powerem nadaje na takie ogólnokrajowe składaki (Matty, a teraz RapDuma :D). Ten typ tak ma ;)

Ditta

“Mnie zabraknie, niestety, z przyczyn starości.”
:D:D:D

ALEX

No kuuurde… oby więcej takich projektów… a wg. mnie to ref i zwrota Młodego to 11/10!

Dziś cały dzieńnuciłem sobie refren w robocie :D

Duma

powiem tak, Mixtape wypadł lepiej niż się zapowiadało ;) no Wudeka miało mało czasu na nagranie ale ważne że nagraliście, szkoda ze nie w pełnym składzie. pozdro

grejf

Szuman promomix mi się podoba, pozdrawia promotor mad crew end dj feel-x – dj. vip’u ;)