Porównywarka hoteli - HotelCalculator.com

Pewnie z tego wpisu byłoby więcej pożytku, gdyby pojawił się kilka miesięcy temu, no ale.. lepiej późno niż wcale. Sezon letnich urlopów ma się ku końcowi, ale politycy podróżują zawsze ;) Poza tym niedługo zacznie się sezon zimowi i tłumy zaczną walić na narty: jedni wybiorą prywatne kwatery, inni schroniska, a jeszcze inni zdecydują się na zamieszkanie w jakimś hotelu. Ci ostatni mogą się cieszyć, bowiem od paru miesięcy w internecie działa porównywarka hoteli – HotelCalculator.com.Porównywarka hoteli
Zasada działania wyszukiwarki jest bardzo prosta: w pole wyszukiwania (niech ktoś je podpisze!) wpisuje się miasto, którego zapytanie o ofertę hotelową dotyczy, następnie wybiera się czas i długość pobytu oraz ilu osób on dotyczy, po czym KLIK i można zacząć grymasić :)HotelCalculator.com przeszukuje bazę hoteli z ponad 6 tyś europejskich miast, opartą na ponad dwudziestu systemach rezerwacyjnych. Z tego, co w necie wyczytałem, już wkrótce za pomocą owej porównywarki będzie można gmerać w ofertach z całego świata, ale póki co: onli jurop :)

Porównywarka hoteli
wpisz, czego szukasz

Wyniki wyszukiwania sortować można według ceny, standardu lub odległości hotelu od centrum wybranego miasta. Domyślnie ceny podawane są za cały pobyt w Euro, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawę przewalutować i koszt pobytu poznać w jednej z 35 walut (wśród nich PLN), a także zobaczyć, ile za jedną noc. Skoro o cenach mowa, to nie sposób nie wspomnieć o suwaku pod mapką w lewym boksie, którym to można odsiać najtańsze oferty – ot, np. dla szpanu: “wiesz Skarbie, tanie hotele mnie nie interere” :) Poniżej suwaka także można filtrować wyniki: w oparciu o typ noclegu (apartament, rezydencja, hostel itd.), oraz standardu hotelu i jego położenia w danym mieście.

Porównywarka hoteli
znalezione oferty można wyświetlić prawie całkowicie według własnego widzimisię

Tak się teraz zastanawiam: co to będzie, gdy obywatele wyborcy dorwą się do tego narzędzia i zaczną wyszukiwać naszym delegatom najtańsze hotelowe noclegi :) A może panowie politycy powinni sami nauczyć się korzystania z tej porównywarki – najlepiej od razu?

Subskrybcja
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
Tomekk

dobra rzecz nie jest zła :-) ale mi by się akurat przydała ale porównywarka firm autobusowych :>

SpeX

Ja ci porównam firmy autobusowe. Podaj mi które cię interesują a ja ci powiem co jest najlepsze :P

Karlan

Dobrze dopasowany do wymagań hotel to podstawa.

Łukasz

Bardzo ciekawe narzędzie. Jako manager aparthotelu z Wrocławia zastanawiam się dlaczego dopiero teraz na nie trafiam. Nie jest w ogóle znane, tak przynajmniej mi się wydaje, a ma spory potencjał. Jako agregat ofert noclegowych powinno już zdobyć sporą popularność skoro zawiera oferty ze znanych portali noclegowych. (?)

MARIO

Strona chyba padła? – zdecydowanie polecam traviboo.com :)

Em

korzystam od dłuższego czasu i na prawdę pomocna strona.