Mamy lidera!!! Nr 1 na liście :)

Kto by pomyślał, że po niespełna miesiącu sprzedaży nasza książka wespnie się na szczyt listy bestsellerów.. Cholerna duma, cholerna satysfakcja i cholerna radość :) Gratulacje Paweł!!!
I wielkie dzięki tym, którzy książkę kupili :)
“Joomla! Podręcznik administratora systemu” szybko wdarła się na listę bestsellerów, szybko też pięła się w górę. Jednak jej marsz na szczyt był tym wolniejszy, im bliżej było do miejsca pierwszego. Już zdobycie podium wydawało się być wszystkim, co w TOP20 można zdziałać. Później przyszło drugie miejsce i bardzo długo nasza książka się na nim trzymała. Aż do dzisiaj, kiedy to jest liderem – najczęściej kupowaną książką :) HA!

Numer 1 na TOP 20 :) Kliknij, aby zobaczyć na żywo

I jak tu przez weekend odpocząć od bloga, skoro takie informacje atakują? ;) Fajnie, fajnie :)
A tak z innej beczki, to Alex przyjechał w czwartek (w sumie to chyba jakoś w środę w nocy) i zaczęło się imprezowanie. To już jednak nie te same czasy, kiedy ludzie byli wolni i robili co i kiedy chcieli. Teraz praca i obowiązki i już tak nie poszalejemy. Starość nie radość, a młodość nie wieczność…

Subskrybcja
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
maćku

Gratulacje! Było wiadomo od samego początku, że ta książka osiągnie sukces. Najlepsza książka o Joomli. Ja swój egzemplarz mam już od dawna, przymierzam się do przeczytania kilku rozdziałów.

Arek

brawo! :) To wasz wielki sukces i oby tak dalej :)

matfeusz

Gratulacje! Tak trzymać i nie wymiękać. ;) Ja mam w planach zakupić ową książkę jak tylko trochę kaski wpadnie. Pozdro

MatexCor

I ja się przyłączam do gratulacji, sukces jak najbardziej zasłużony, książka rewelacyjna. Dostałem ją niedawno a już prawie cała przeczytana, jak tylko dorwę chwilkę to coś muszę o niej skrobnąć, bo naprawdę wielkie dzieło, takiej książki jeszcze nie miałem ;)
Pozdro

przemo

Zawsze wiedziałem że jak się robi coś z pasją i zaangażowaniem efekty muszą się pojawić. No i proszę, pierwsze miejsce – gratuluję! :)

SpeX

Starość to też radość :>
Przeczytaj to http://futomaki.pl/2007/03/17/stary-czowiek-i-moze/ a potem chociaż przeglądnij blog w notce.

Paweł F.

Trochę statystyki, czyli już [b]ponad 700[/b] egzemplarzy trafiło do rąk ludzi związanych z Joomla!. Co to oznacza: [list] [*]Joomla! jest bardzo popularny i jego popularność w Polsce nadal szybko rośnie. [*]czytelnicy doceniają dobre książki, czyli “suche” i często już nieaktualne” tłumaczenia książek zagranicznych już im nie wystarczają, chcą coś z “nutką polskości” + przyprawionych lekkim piórem i dowcipem. [*]Ile “Joomlowców”* jest w Polsce? Ja szacunkowo określę na 2 i pół tysiąca osób, SZOK!. [/list] ——– [i]*osób, które słyszały, czytały lub używają Joomla! w Polsce.[/i] p.s. Ciekaw jestem, jaki cytat-fragment piosenki ze wstępu rozdziału czytelnikom podobał się najbardziej, i czy taka… Czytaj więcej »

MatexCor

Statystyki mówią same za siebie :)
Cytaty/fragmenty – od razu przykuło moją uwagę, pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, super nowość, a chyba najbardziej odpowiedni cytat był chyba związany z rozdziałem o bezpieczeństwie, extra dopasowany, z resztą pozostałe też ;)
Pozdrawiam

rav

Gratuluję! Zastanawiam się, co musi mieć taka idealna książka.

MatexCor

Przede wszystkim musi być pisana zrozumiałym i ciekawym językiem, tak, żeby każdy mógł ją zrozumieć ;) Zarówno osoba, która pierwszy raz ma do czynienia z daną tematyką, jak i ktoś kto w temacie jest od dawna. Co mi się spodobało najbardziej w tej książce, to że nie ograniczała się tylko i wyłącznie do tematyki Joomla!, zawiera mnóstwo informacji z dziedziny webmasteringu, kwestie prawne itp. A wszystko extra skomponowane. Można czytać o tym co się już wie, ponieważ zawsze jakaś nowość się pojawi ;)

Tomekk

a dlaczego na stronie Helionu tak mało komentarzy do książki? :> Zachęcam do komentowania :)

Jagbyś

Gratulacje i życzę wiecznego spoczynku na tym miejscu :). Pewnie kupiłbym tę książkę, gdybym jeszcze nie poznał Joomli, tak to już po ptokach :). Ciekawie wygląda ten temat: “Jak przyspieszyć proces wczytywania?”. Książka pewnie dobra dla początkujących, którzy lubią mieć wszystko w jednym miejscu. Ze mnie to samouk korzystający jedynie z internetowych publikacjii.

burza

gratuluje! też zastanawiam się nad kupnem

szuman

dzięki za gratki :) szkoda tylko, że to nie jest ogólny ranking, a jedynie 30-dniowy..

Sukienki

Właśnie zamówiłem. Mam nadzieję, że moja strona na tym skorzysta.

Adam

nie mam dla was dobrych wieści :( Książka spadła na 3 miejsce :(

Bjarniak

Właśnie zakupiłem swój egzemplarz:] Pozostaje czekać na dostawę i brać się za wuwuwu:)