Wygrywajmy! Głosowania nadszedł czas :)

Komórki w dłoń! Na miejsca! Gotowi? Start! Dla mnie laptop, dla Was iPod, a dochód z SMS-ów dla niewidomych dzieci :) W organizowanym przez Onet.pl konkursie na Bloga Roku 2007 rozpoczął się etap, w którym czytelnicy głosują na ulubione blogi. Cały dochód z esemesowania przeznaczony zostanie na szczytny cel, jakim jest pomoc niewidomym dzieciakom z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. Konkurs jest tak zmajstrowany, aby ten dochód był jak najwyższy: internautów do oddawania esemesowych głosów zachęcają zarówno gospodarze blogów, jak i sami organizatorzy konkursu (nagrody dla głosujących: 10 x Apple iPod nano 4GB + 10 x hajs w kwocie 66 PLN). Głosować może każdy, zatem: do roboty! :) Na jednego bloga można oddać tylko jeden głos, ale za to nie ma limitu co do ilości blogów (pełna lista blogów biorących udział w konkursie tutaj). Zasady dla głosujących i regulamin głosowania.
To proste: jeśli podoba Ci się blog, doceniasz pracę jego autora, hektolitry potu przez niego przelane i noce zarwane, wysyłasz SMS, w treści wpisując odpowiedni kod, który dla mojego bloga jest następujący: A00682 na numer 71222 :) W zamian dostaniesz sms-a zwrotnego z potwierdzeniem zaliczenia głosu i adresem bloga, na który ów głos został oddany. Koszt esemesa, to 1,22 zł z VAT.

Konkurs Blog Roku 2007

Nawet jeśli nie uda się nam wygrać, to przynajmniej będziemy mieć swój udział w pomocy dzieciom ;)Do dzieła! :)

Subskrybcja
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
rav

Jak będę w domu, to wyśle esa z modemu ;) Z komy też :P

Arek

zrobione :)

tedektyw

ode mnie też masz głos:) powodzenia:)

MatexCor

Ode mnie również sms-ik poleciał, nie mogło być inaczej ;)
Powodzenia ;)

BoDeK

No i ja się dołączam to SMSowania ;)

Martin

Szuman, również ode mnie masz głos. SMS został wysłany. Trzeba doceniać ciekawe blogi! Pozdrawiam

przemo

Melduję wykonanie zadania panie generale!
1,20 zł to niedużo zwłaszcza że mam ostatnio małą nadwyżkę kasy na komórce więc i 10 razy bym zagłosował -szkoda ze nie można ;(

Najlepszego!

rav

SMS z komy wysłany, został jeszcze tylko modem i koma babci :D

Wlodek

Choć stary już jestem, to z czystym sumieniem zagłosuję na Twój blog Szuman. Cieszę się, że masz tak obszerne zainteresowania. Nie często się takich ludzi spotyka w tym “luzackim” Świecie.

xena

z mojej komy także esik poleciał :) zasłużyłeś sobie ;)

ALEX

Hmmm… a ja jak bede w Polsce… to wysle SMSa ;) Ze swojej komorki, Kasi, moich dwoch braci i rodzicow komorek takze :D To juz za 8 dni :P

mikelauri

melduje rowniez wykonanie zadania :P

Halszczak

Oby Ci się… :D

nomore

zrobione :] to gdzie na tą wycieczkę się wybierasz? :D

rav

Ciekawe co będzie, jak wygra sms wysłany z mojego modemu :D

matfeusz

Jestem częstym bywalcem bloga wiec z czystym sumieniem wysłałem sms’a. Pozdrawiam

Makii

Wysłałem (: , ale jeżeli wygrasz i zrobi się z Ciebie Wielkie Panisko z super wypasionym laptopem, że aż nie będziesz się przyznawał do Swoich “maluczkich” komentatorów z bloga ( a na bloga będą mogli wejść wyłącznie ludzie z super wypasionymi laptopami) to zażądam zwrotu 1,22 zł ( bo wiesz, dobra materialne zmieniają ludzi) ((((: ((::
Pzdr

popek

zobaczysz laptopa jak my iPody xD ale wysłałem (może jednak się uda) xD

szuman

wielkie dzięki za wszystkie głosy :)

@przemo, jeśli masz nadwyżkę, to możesz rozejrzeć się też po innych zgłoszonych do konkursu blogach ;)

@rav, szalejesz, Chłopie ;)

@nomore, do monopolowego, aby uczcić wygraną ;) o ile.. :)

@Makii, no, lansik z funkiel nową maszynką będzie (a jak ;)), ale bez obaw: woda sodowa nie strzeli ;)

@popek, jak się uda, to będzie fajnie, a jak się nie uda, to przynajmniej dzieciaki będą miały fajnie :)

Makii

Szuman, żeby wygrać zrób szybko dzidziusia i jego fotki wklej, jego pierwsze słowo ( szybko naucz go !), opis jego dnia itd itp (: .Widziałeś czołówkę w twojej kategorii – same bobasy i ich rodzice. Może nie do tej co trzeba się zapisałeś?

szuman

@Makii, faktycznie patent z dzieciakiem dobry, ale nie spieszy mi się do tatusiowania ;) ewetnulanie mogę pisać “Przedojcowskie dylematy” :) Wiesz, z wyborem kategorii to faktycznie miałem dylemat, ale ostatnie zadecydował opis, a nie nazwa kategorii ;) Z resztą, wsżedzie podobna konkurencja :)