Hugaflame - "Facce da Huga"

Hugaflame - "Facce da Huga"

Hugaflame - Facce da Huga
Nowa płyta Hugaflame “Facce da huga” – szykujta łącza :)

Kolejny wpis z cyklu “Polecam świetne, darmowe, a przy tym legalne granie“. Po hiszpańskich i holenderskich rapach, zapraszam Was na wycieczkę do Włoch, gdzie tamtejszy skład, Hugaflame, niedawno wydał nową płytę pt. “Facce da Huga”. Ośmielę się stwierdzić, że jest najlepszy darmowy album, jaki do tej pory miałem przyjemność prezentować na blogu. Na “Facce da Huga” składa się 20 kawałków, wszystkie na wysokim poziomie, a kilka z nich, przy niewielkiej pomocy Vivy, MTV i tego typu szitu, mogłoby stać się hitami. Cały materiał jest równy w sensie takim, że na płycie nie ma kawałków zdecydowanie słabszych (które się omija), ani takich, które przyćmiewają resztę. Co jeszcze mogę powiedzieć? Klimat na płycie jest średnio zróżnicowany: w równych proporcjach można znaleźć kawałki baunsowe (jak tytułowy “Facce da Huga” – nr 1 w plejerze), są kawałki nieco bardziej drapieżne (np. drugi w moim grajku “Vi odio”), ale nie brak też nastrojowych (w stylu Guidami – trzeci w plajerze). Pomimo zróżnicowanego klimatu, płytę bardzo przyjemnie się słucha w całości – traklista jest wyważona i przemyślana, wszystkie kawałki są naprawdę świetne i na równym poziomie (stąd też spory dylemat miałem przy wyborze przykładowych do playera:)).

 

Powered by eSnips.com

Płytę ściągnąć? Ah tak, już :) Niecałe 100 MB download’u, który popełnić można na oficjalnej stronie Hugaflame: z poziomu strony głównej klikajta na okładkę płyty (jak na poniższym obrazku). Wysokich transferów i miłego słuchania życzę, bo darmowe nie znaczy złe :)

Hugaflame - Facce da Huga - download
jakby ktoś pytał, gdzie dokładnie trzeba kliknąć… ;)
Subskrybcja
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
nomore

Szuman chyba musisz pomyśleć nad zmianą playera :] z zegarkiem na ręce: 22 min. 34 sek. trwało wczytanie pierwszej piosenki a przez ten czas zdążyłem zassać cała płytę i teraz słucham :P

ALEX

Popełniłem download przed Tobą ;) To ode mnie wyszła informacja o tej płycie i to ja zawsze polecałem HugaFlame. Album naprawdę warty przesłuchania choćby jeden raz… później i tak się w nim zakochacie ;)

POLECAM! Recommended by ALEX ;)

szuman

@nomore, tak to jest, jak serwery docelowe są Bóg wie gdzie ;) kiedyś jednak było ok przez cały czas, a teraz tylko w środku nocy i nad ranem działa. Mam nadzieję, że stare czasy wrócą ;)

@ALEX, no, u mnie leci w kółko :)

“To ode mnie wyszła informacja o tej płycie i to ja zawsze polecałem HugaFlame.”
a tu do czego pijesz?

ALEX

: Piję do monitora ;) A tam chciałem sie tylko pochwalić ;)

xena

ślicznie panom dziękuję za płytę w języku, który kocham :D

szuman

@ALEX, mogłeś to zrobić dyskretniej, lepszy byłby efekt z punktu widzenia PR ;)

@xena, drobiazg ;)

Kasia_Pe vel. Ditta_Też_Pe ;)

Textów jeszcze nie rozumie, bo do lipca “mam czas”, ale i bez tego momentami brzmi jak mój “Ulubiony_eMCe”, za wyjątkiem “Facce Da Huga” – moim faworytem z trzech tych ;)

Hermetyk

witam. na wstępie zaznaczam, iż nie jestem fanem hip hopu, bardziej lubię wsłuchiwać się w gitarowe brzmienia. Niemniej jednak, kierowany ciekawością, ściągnąłem płytę Hugaflame i przesłuchałem. Bardzo dobry materiał, na wysokim poziomie i rzeczywiście parę piosenek miałoby szansę zrobić karierę w mediach. Do czego zmierzam: powiedzcie mi: jak to jest, że niektorzy nie potrzebują pieniędzy, bo robić świetną muzę, a inni zgarniają miliony a i tak odstawiają chałę? To mi sę w głowie nie mieści! Na zdrowy rozum chyba logiczne jest, że sprzedawać się powinien produkt lepszy, a kasa dodatkowo motywuje do podnoszenia jakości. W muzyce też tak powinno być,… Czytaj więcej »

szuman

@Kasia_Pe, ulubiony emce, czyli?

@Hermetyk, jak ktoś kocha muzykę i chce ją robić, to ją po prostu robi :) A jeśli dla ktoś to traktuje muzykę jako narzędzie/drogę do konkretnych celów, to zawsze czegoś mu będzie brakowa – to oczywiście moje zdanie ;)

Kasia_Pe vel. Ditta_Też_Pe ;)

nie ulubiony, tylko “ulubiony”, z naciskiem na “”
-i wolisz nie wiedzieć, raczej ;)

Kasia_Pe vel. Ditta_Też_Pe ;)

nie ulubiony, tylko “ulubiony”, z naciskiem na “”
-i wolisz nie wiedzieć, raczej ;)

Sylwia:)

ta płyta jest boska!!! dzieki dzieki dzieki za namiar na nia:) piosenki “Tutto in un abbraccio” i “Lontano” poprostu pokochałam:) super są!!!

szuman

@Kasia_Pe, a skąd wiesz, co ja wolę? ;)

Kasia_Pe vel. Ditta_Też_Pe ;)

kto, jak kto, ale JA wiem wsio.. ;)

matfeusz

nom kilka kawałków mi sie spodobało