Bianca Ryan i Charice Pempengco - która lepsza?

Bianca Ryan i Charice Pempengco - która lepsza?

Charice Pempengco
Charice Pempengco

Bez względu na odpowiedź na zadane w tytule pytanie, jedna rzecz jest oczywista: nasza rodzima gwiazdeczka, Doda, nie dorasta im do pięt. Im, czyli dwóm piekielnie utalentowanym, smarkatym miotaczkom muzycznym swoich krajów: 13-letniej Biance Ryan ze Stanów zjednoczonych i rok od niej starszej filipince, Charice Pempengco. Małolaty śpiewając tę samą piosenkę Jennifer Holliday pt. “And I Am Telling You I’m Not Going”, zrobiły furorę w moich zakładkach do Youtube (Bianca też u znajomych, bo wcześniej odkryta). Bez kitu, ich staruszkowie muszą być dumni ze swoich pociech (z resztą po ojcu Bianki wyraźnie widać tą tzw. “ojcowską dumę”). Myślę… może by tak genetycznie zaprogramować jeszcze kilka takich talentów, które wywalą z muzycznej sceny polskie i zagraniczne Dody ;) Bianca i Charice śpiewają fenomenalnie, pytanie tylko: która lepiej? Mnie osobiście obydwie wersje w takim samym stopniu przypadły do gustu: Bianca spokojnie i jakby dojrzalej, Charice z kolei bardziej drapieżnie :)

Tak piosenka “And I Am Telling You I’m Not Going” brzmi w wykonaniu Charice Pempengco…
…a tak tą piosenkę ugryzła Bianca Ryan

I coś na deser ;)

Charice Pempengco – “I Will Always Love You”
Subskrybcja
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
cappuccino

niesamowite są te małolaty. Aż nie chce się wierzyć, że śpiewają tak naprawdę. Skąd w ogóle wiadomo, że to nie jest puszczone z playbacku?

nomore

Doda, mandaryna, Gosia Andrzejewicz i inne psudo-piosenkarki mogą się chować :] nawet razem wzięte nie dorównają tym dwóm (z nich bardziej podoba mi się głos Charice) :]

sensej

zajedwabiście śpiewają :o skąd można ich mp3 ściągnąć – wie ktoś? Przy “I Will Always Love You” aż ciary mi po grzbiecie przeszły w tym momencie co się zaczęło z muzyką. Mam nadzieję, że te talenty nie zmarnują się na robienie ze swojego życia cyrku wide B.Spears. Naprawdę szkoda by było.

przemo

Nie no, myślałem że to z jakiegoś remasterowanego playbacku leci ;)
Szkoda tylko że w dzisiejszym showbiznesie talent znaczy nic, za to liczy się wizerunek i łut szczęścia a niedostatki zawsze można poprawić w studio.

Dobrze wiec że od czasu do czasu pojawi sie jakiś prawdziwy talent który sprawi że te wszystkie parisy i dody nakryją sie nogami ze wstydu. Powinny przynajmniej ;)

xena

Jestem w szoku… Charice Pempengco deklasuje Biankę pod każdym względem i nad tym nie ma co się zastanawiać. Filmik z American Got Talent widziałam już dawno temu, a że zrobił na mnie wrażenie, wyszukałam inne występy Bianki ;) Bianca technicznie nie jest zła, ale tej filipince nie dorasta do pięt. Wsłuchajcie się w głos, to usłyszycie jak wielką rozpiętość głosu ma Charice i jak doskonale nad tym panuje. Bianca pod tym względem jest zdecydowanie słabsza. Yeah, od teraz moją faworytką jest Charice, a pytanie “Która lepsza” uważam za retoryczne ;)

szuman

@cappuccino, po tylu występach playback wyszedłby na jaw, a poza tym jaka telewizja zaryzykowałaby wciskanie kitu i lansowanie małolaty, która udaje, że śpiewa? ;) @nomore, tak swoją drogą, to się zastanawiam, czy porównywanie Dody, Mandaryny itd. do Bianki i Charice nie jest czasem obraźliwe dla tych dwóch ostatnich ;) @sensej, a jaki problem nagrać z filmiku? Ustaw sobie na karcie dźwiękowej źródło nagrywania na What U Hear lub skorzystaj z jakiegoś programu do przechwytywania wszystkiego, co przechodzi przez kartę dźwiękową. Np. taki programik http://tnij.org/ai97 @przemo, myślę, że żadna się nogami nie nakryje ze wstydy, bo te gwiazdeczki są albo za… Czytaj więcej »

Kasia_Pe vel. Ditta

Szit..
Jak taki głos może się wydobywać z kogoś tak młodego!!
Jak dla mnie IDEALNIE
Z głębszym pokłonem dla Charice Pempengco ;)

Lenka

obydwie są rewelacyjne, wręcz nieprzyzwoicie rewelacyjne ;) ale, podobnie jajak na moich przedmówcach, na mnie też większe wrażenie zrobił śpiew Charice Pempengco :) życzę im, aby ktos mądrze pokierował ich rozwojem i karierą, bo szkoda by było tak wspaniałych głosów i talentów.

Włodek

Toż to albo bomba, albo mistyfikacja. Słuchając tej pierwszej zaraz na myśl mi przyszedł głos Whitney Houston.

Loris

O kuuur.. :D
Biancę już słyszałam wcześniej (zajebista!), ale Charice mnie rozwaliła :D Niewiarygodne, że z takiego ciała może się wydobywać taki głos! Propsy dla nich (Charice szczególnie)!

Arek

aż miło posłuchać prawdziwego talentu ;)

darcia

Obie zrobiły na mnie wrażenie jakich mało, po prostu widać, że jednak talent to nie jest coś co można sie nauczyć, lub co gorsza kupić… Sa fenomenalne

Co do tego która lepsza?? Nie da się tak ocenić, ponieważ jak zauważył że różnica wieku (jak dla nas niewielka) w tym wypadku powoduje naturalnie kolosalną różnicę…

Nic dodać nic ująć i tylko walić pokłony dla talentu obu młodych pań ;)

pajonk

nie moge sobie przypomniec nazwiska ale na Youtube jest taka laska, która fenomenalnie śpiewa covery różnych gwiazd (Britney, Rihanna itp.). Powpisujcie sobie w wyszukiwarce słowa “Rihann Cover” itp. i szukajcie takiej laski z gitarą. Polecam!

justynka

jak ja bym chciała umieć tak śpiewać ;(

Ostra

moim zdaniem dużo lepsza jest Charice Pempengco :-) więcej serca i ekspresji wkłada w swój śpiew a Bianca wygląda na taką, która ma wystudiowane ruchy :-) Ale ani jedne ani drugiej nie można odmówić talentu :-)

adorablesweetheart86

hey
Bianka jest niesamowita piosenkarką, zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu wręczzaczarowała mnie swoja twórczościa i jezeli chodzi o jakieś “udawane ruchy” z jej strony to nie zgadzam sie z tym…Good luck Bianka wish u all the best :)