Ali-B feat. Brace - Ik ben je zat

Ali-B feat. Brace - Ik ben je zat

Ali-B. Ali Bouali
Ali B. vel. Ali Bouali

Był hiszpański rap, to teraz będzie rap holenderski. Mam tam koleżankę w tej całej Holandii i to właśnie ona, kilka miesięcy temu, powiedziała mi o tym raperze (ona się na rapie nie zna, ale że gość jest popularny i mieszka w tym samym mieście, co ona, to go zna ;)). Zaraz po tym, jak się o Ali-B dowiedziałem, zajrzałem na jego stronę, włączyłem pierwszy z brzegu klip i od razu pomyślałem: komercja jak byk, a Verba przy nim to hardcore ;) Jednak muszę przyznać, że ten kawałek mu siadł :) Ali-B, czyli Ali Bouali, to gość z Amsterdamu, specjalizacja: rap i r’n’b. Kompletnie nic z kawałka nie rozumiem, ale od strony technicznej trzecia zwrotka najbardziej mi się podoba. Kupię sobie ten kawałek jak będę miał więcej czasu, by poszukać go luzem. Na Seeqpodzie jest link do zakupu, ale kieruje do całej płyty tego drugiego typa w sklepie Amazon. No i jeszcze na wszechstronnym jutubie posłuchać mogę, dlatego żeby mieć pod ręką, wrzucam klip na bloga ;) Posłuchajcie: kawałek naprawdę jest dobry :)

Ali-B feat. Brace – Ik ben je zat
Subskrybcja
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
boobassa

zapytaj koleżankę skoro nie wiesz o czym ta piosenka jest ;D w czym problem? ;P

baj de łej: piosenka jest świetna, dzięki za pokazanie jej narodowi ;D

manuchao

kawalek fajny i teledysk tez tylko lepiej jakby byl po angielsku gdyz ten holenderski troche “charczy” :D

szuman

@boobassa, zapytam, zapytam ;) właściwie już to zrobiłem, teraz czekam na odpowiedź :)

@manuchao, właśnie ten “inny” język mi się podoba, brzmi bardziej egzotycznie niż wszechobecny angielski ;)

nomore

kojarzy mi się z filmem “Ali G Indahouse” :P nie znam się na hip-hopie tak żeby oceniać techniczność ale refrenik jest spoko i wpada w ucho :]

szuman

jakby ktoś pytał, to tytuł w polskim tłumaczeniu brzmi “Mam cię dość” a tekst jest o jego panience, która na boku kręciła z innym typem. Gdy on się o tym dowiedział, to ta żałowała, ale on ją już miał w dupie – czyli standard :)

cola

super jest ta piosenka:))))