Moja nowa miłość: Rihanna - Umbrella

Moja nowa miłość: Rihanna - Umbrella

Rihanna - Umbrella
Rihanna – Umbrella

Zakochałem się w tym kawałku!!! Powaga. Może i piosenka szitowo-tandetna, ale ten patent na refren! Przepadłem :) Jak to zwykle bywa – kawałek usłyszałem w radiu. Pierwszy krok: e-mail do redaktora prowadzącego audycję z zapytaniem o tytuł i wykonawcę. Drugi krok: Google i mam empetrójkę :D Trzeci krok: Youtube i oglądam klip. Czwarty krok: wp.pl i kupuję mp3 :) 3,99 za piosenkę którą się pokochało od pierwszego usłyszenia, to naprawdę niewiele. Jest jeszcze jakiś zestaw trzech kawałków w różnych wersjach za 12 zeta (bez grosika), ale mi wystarczy opcja za 3,99 zł.
Dla samego “Ela ela eee eee” mogę “Umbrellę” słuchać w nieskończoność. No a klip, jak klip… fajna ta Rihanna ;) Z resztą zobaczcie sami.

Subskrybcja
Powiadom o
guest
55 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
paolka

Hmmm..aż sie rozmarzyłam. Mnie ten kawałek zawsze będzie przypominać wakacje 2007. Rihanna dzieki tej piosence zyskała sporą popularność, a kolejne single były równie świetne jak ten. Choć przyznam, że nie zawsze ją lubiłam:)

dorotka /d0oda88

ten kawalek na poczatku ok… ale pozniej slowa szczegolnie to “Ela ela eee eee” doprowadzaja mnie do szalu………… 3.99 zl oplacalo sie ? eee ?

szuman

@d0oda88, taa, pewnie, że się opłacało :) Refren jest świetny i nic nie poradzę, że tak na niektóre z Was ten refren działa? ;)

xxx

Rihanna do nastepna w długim szeregu cukierkowych artystek rnb zza oceanu.
Już nie mogę ile można.

Rewers

Rihanna jak to On, a ja polecam bazę 250tys filmów, każdy coś znajdzie dla Siebie, a najlepszy jest [url=http://www.filmy.surf-bar.pl/Matrix_Rewolucje.php]Matrix Rewolucje[/url]