Prywatny Katalog Stron

W miejsce poprzedniego katalogu stron powstał nowy. Poprzedni katalog niestety przepadł podczas przenosin na nowy serwer i nie udało się go odzyskać. Mój nowy katalog stron będzie miał charakter prywatny – upodobniłem go do mojego bloga, by stał się jego integralną częścią. Do oceny zgłaszanych stron będę podchodził bardziej krytycznie i subiektywnie, niż to miało miejsce w przypadku poprzedniego.
Jak znam siebie, pewnie jeszcze to i owo poprawię lub zmienię w moim nowym katalogu stron. Zamierzam zrobić nowe logo (to w lewym górnym rogu), aby tak jak top (nowy) było podobne, ale różne dla strony i katalogu. Jakieś drobne detale do poprawienia też się znajdą, ale katalog sam w sobie jest gotowy do użycia.Poprzedni katalog robiłem głównie pod kątem wyszukiwarek, ten zaś zrobiłem także z myślą o odwiedzających (w sumie nawet już nie mam czasu na seo-zabawy). Moderując ten katalog, będę starał się wybierać tylko takie strony, za które nie będę musiał się przed Wami wstydzić :) Katalog ma trzymać poziom i koniec tematu. Jeśli znacie jakieś ciekawe strony, to zapraszam do dodawania. Bardzo przepraszam tych wszystkich, którzy swoje strony dodali do poprzedniego katalogu. Dodajcie, proszę, swoje strony jeszcze raz – w tym katalogu tak prędko nie zginą w stosie słabych stron – to tak na pocieszenie.

Subskrybcja
Powiadom o
guest

11 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
Martin

Nie widać ciebie ostatnio na forum KCS. Teraz widać nad czym pracujesz. Nieźle wmontowałeś w swoją stronę skrypt qlweb by jachu. Powodzenia w moderowaniu. Pozdrawiam

szuman

Może nie piszę tylu postów, co kiedyś, ale wciąż czytam forum KC :)

Neo

Można spytać co to za skrypt ??
I czy można go gdzieś pobrać ??
Link jest tylko do http://www.qlweb.info/

szuman

to QlWeb by Jachu – http://nowy.qlwebik.info/

Neo

merci ;-)

Blogi

Mi nieźle indeksuje moj katalog stron. Moim zdaniem zabawy seo sa wazne :D

mks

Ciekawy jestem, czy po tych dwóch latach nie żałujesz, że porzuciłeś (oddałeś) katalog. Ciekawi mnie jak on teraz wygląda. Masz gdzieś linka do niego?

szuman

@[b]MKS[/b], absolutnie nie żałuję. Gdybym nie przekazał go w dobre ręce, to dziesiątki godzin mojej pracy zmarnowałyby się, bo nie miałbym czasu na pilnowanie katalogu. Oddałem go w dobre ręce i przez długi czas rozwijał się – nie tylko rosła liczba stron, ale też funkcjonalność. Adres oczywiście znałem i zaglądałem tam od czasu do czasu. Od kilku miesięcy “mój” katalog nie istnieje, bo został zastąpiony nowym, tematycznym, na innym skrypcie i na nowej, zdaje się, bazie.

mks

Czyli co? Baza z Twoimi starannie wyselekcjonowanymi stronami przepadła? Miałem cichą nadzieję, że jeszcze gdzieś w sieci jest taka perła. Czy dobrze myślę, że skrypt zmienił się na SEOkatalog Generala? Ostatnio wszyscy się na niego rzucili, nawet Agora. Śmiejemy się w pracy, że niedługo i dmoza na Seokata przerzucą.
A tak w ogóle to powodzenia w Nowym Roku, żeby był jeszcze bardziej owocny niż ten, którego pożegnaliśmy,
5!

szuman

@[b]Mks[/b], no, niestety przepadły moje akcepty – przynajmniej częściowo. Pytasz o skrypt, to zerknąłem przez ułamkiem momentu: INDEXU 5.4.0 ;)

Gdzie teraz pracujesz? Branża, którą z Toba kojarzyłem niewiele z SEO wspólnego ma ;)

Rubin

No, trzeba powiedzieć, że katalogi nie rdzewieją.