Sprawy Ojca - mój nowy blog ojcowski

Sprawy Ojca - mój nowy blog ojcowski

Starsi czytelnicy bloga Szuman.eu zapewne pamiętają inne moje blogi, które na przestrzeni lat pojawiały się w sieci i po różnym czasie z niej znikały. Blog o fotografii, o produktach, o ślubie plus jeszcze kilka pomysłów, które prawie zrealizowałem… Projekty upadały, bo albo brakowało czasu na publikowanie nowości, albo moje zainteresowanie daną tematyką malało. W pewnym momencie postanowiłem nawet, że już więcej nie będę tworzył nowych blogów, skoro każdy kolejny dzielił los poprzednika.

Dwa tygodnie temu jednak wystartowałem z nowym blogiem. Blogiem zainspirowanym narodzinami pierwszego dziecka i tym samym rozpoczęciem przeze mnie nowego, wielkiego etapu w życiu: ojcostwa. Przecież tutaj inspiracji nie może zabraknąć, wszak codziennie ją karmię, przewijam, noszę na rękach, podziwiam. :)

Sprawy Ojca – blog o ojcostwie

Sprawy Ojca jest blogiem świeżutkim, istniejącym dopiero kilkanaście dni. Przysiadłem jednak nad tym, aby po tak krótkim czasie nie świecił pustkami i parę wpisów tam już wisi, czekając na odwiedzających. Mam nadzieję, że blog Sprawy Ojca rozkręci się, bo nic tak nie motywuje do dalszego działania, jak jego dotychczasowe efekty.

Blog standardowo oparłem na systemie WordPress i ubrałem w szablon, który ponad rok temu kupiłem dla bloga ślubnego. Prosty, jasny i z neutralnymi szarościami nie wymagał wielu przeróbek. Kilka godzin spędzonych nad konfiguracją strony głównej i wtyczek, chwila na logo i poszło. A jeśli pójdzie dobrze, to na pewno to i owo będzie ewoluować.

SprawyOjca.pl – zapraszam :)

1
Rozwiń temat dodając coś od siebie :)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
leon
leon

Wytrwałości życzę w prowadzeniu nowego bloga i najbardziej przy maluchu :D