22

5 lat bloga i 10 000 komentarzy. Imprezę czas zacząć!

komentarz nr 10000 by Aga
Komentarz nr 10000 – autorem Aga :)

Pięknie! Tak pięknie, że trzeba to uczcić! Marzec 2011 jest miesiącem wyjątkowym. Nie dość, że 10 marca blog Szuman.eu skończył 5 lat, to dziesięć dni później padł komentarz nr 10 000.

W związku z podwójnym jubileuszem postanowiłem rozdać trochę blogowych gadżetów. Na pierwszy rzut „firmowe” fanty otrzymują:

 • SpeX – komentator nr 1 :) W dniu, w którym pękło 10 tyś komentarzy, SpeX miał ich na swoim koncie 629. To 2,5 raza więcej od miejsc kolejnych. Gratulacje SpeX – czarny kubek termiczny i elegancki brelok-otwieracz wędrują do Ciebie!
 • Aga – szczęściara :) Nieświadoma tego, że jubileuszowy komentarz nr 10 000 był jej autorstwa, zaliczyła spore zdziwienie, gdy poinformowałem ją o wszystkim :) Czerwony termokubeczek leci do Ciebie, Aga. Gratulacje!
kubki termiczne grawerowane laserem
Od lewej: kubek SpeXa i kubek Agi :)
Już wkrótce więcej takich kubków znajdzie swoich nowych właścicieli. Info niebawem!

A to początek dopiero, bo kubeczków i breloków mam dla Was więcej! :) Do końca bieżącego, jubileuszowego roku wiele osób stanie się posiadaczami gadżetów z grawerem. Pomysłów na dalsze imprezowanie nie brakuje, ale o wszystkim naskrobię w kolejnym wpisie. Na blogu pojawi się również reklama JBB Studio: firmy, która wykonała laserowy grawer na gadżetach i dostarczyła je do mnie, bym mógł rozdać je Wam. Nieco później poświęcę też trochę czasu na recenzję samych gadżetów – te jednak muszę najpierw „przetestować”. Ograniczę się do swoich egzemplarzy – swoje rozdziewiczycie sobie sami :)

Dlaczego termokubki i breloki-otwieracze?
To proste: miało być ładnie, praktycznie i uniwersalnie. I tak:

 • kubek przyda się każdemu – bez względu na wiek i płeć
 • kubek przyda się wszędzie: przed telewizorem, w podróży, w pracy, w ogródku itd. no i przede wszystkim przed komputerem :)
 • kubek przyda się zawsze: bez względu na porę roku zawartość kubka będzie przez długi czas taka, jak być powinna. Herbatka zimą, napój z lodówki latem…
 • brelok-otwieracz jest tak ładny, jak praktyczny. Przyda się zawsze, nie tylko w plenerze. I jak wygląda!
elegancki brelok-otwieracz grawerowany laserwowo
Blogowy brelok-otwieracz :)
Podziel się tym wpisem na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Śledzik
 • Twitter
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Flaker
 • email

22 komentarzy

 1. Tylko 6% komentarzy jest moje? Eee mało…

  Niestety, na kubek termiczny trochę za późno. Już po zimie, i nie będę mógł jechać na uczelnie rowerem, i pić jednocześnie ciepła herbatę (kawy nie pijam). Próbowałem, ale MaxselHouse nie chciał mi dać kubka na jesień.

  Z innej beczki, jestem czy taki laserowy glader, może pełnić rolę laserowej wycinarki CNC :> Ew jak głęboki może być grader. Może uda się nim zastąpić w pewnym specyficzny zastosowaniach trawienie blaszek?

 2. Marudzisz :) Latem kubeczek też się przyda; choćby po to, aby schłodzone napoje za szybko nie nagrzewały się, gdy będziesz siedział przed kompem i zwiększał swój procentowy udział na moim blogu ;)

 3. No zaszalałeś z tym gadżetami trzeba przyznać. No i gratulować oczywiście trzeba bo i taka „społeczność” wkoło bloga to nie byle co :)

 4. to ja się pisze na taki kubeczek i bryloczkiem też nie pogardzę ;D No akcja bardzo fajna heh w końcu solenizant stawia ;D a te bryloczki to są dwa rodzaje czy jeden tylko światło inaczej pada? ;>

 5. Oh, gratulacje dla komentatora i szczęściary :) A Tobie Marcinie życzę jak najszybszych dziesięciu lat bloga. Może telewizory będziesz rozdawał? :)

 6. O kurcze, „firmowe” gadżety :D Zwycięzcom gratuluję, a ja mam nadzieję, że może ustrzelę np. 20 000 komentarz :)

  Tak sobie pomyślałem, że pora odkurzyć nieco mojego bloga, bo już zarósł pajęczynami.

 7. Do fajnego tematu jest komentarz 10000 :D

  Gratuluję wytrwałości :) Super pomysł z tymi gadżetami :)

 8. Doświadczalnie róż sprawdzałem iż takie kubki lepiej podtrzymują ciepło nić zimno (lód w napojach podobnie szybko się topi w szklance i w kubku termicznym).

 9. A i nie podałeś ile wśród tych 10k komentarzy jest twoich :P Bo się może okazać iż jestem „drugi”.

 10. @Biter, społeczność to by była, gdybym miał parcie na szkło i tworzył/realizował jakieś strategie rozwoju, a przy tym nie miewał przestojów w pisaniu. Przez długie przerwy wielu stałych bywalców poodpadało. Teraz są nowi i ogólnie liczby rosną, ale i tak jest nad czym gdybać :)

  @shad, to są dwa różne zdjęcia tego samego breloka, zrobione pod różnym kątem.

  @Konrad, telewizory? A po co komu one za 5 lat? :) Wtedy standardem będą monitory FullHD więc jeśli już coś tego, to raczej karty telewizyjne na USB 4 :)

  @Marcin Wolski, gdzie tam do dwudziestu tysięcy :) Kubków mam sporo, więc kto wie, czy i Tobie jakiś nie wpadnie :) Przy dwudziestu tysiącach będę termosy rozdawał :D

  @Jurgi, gdyby babcia się nie goliła, to by wąsy miała ;)

  @SpeX, fakt, lód się szybko topi nawet w termosie. Ale jeśli wlejesz napój mocno schłodzony w lodówce, to w termokubku długo będzie chłodny.

  Moich komentarzy jest więcej, ale nie jestem byłym marszałkiem, a obecnym prezydentem, żebym sam siebie nagradzał :D

  @Cinek, masz dwa wyjścia: polować na blogowy, albo kupić na własną rękę ;)

 11. Ah, no fakt :) Za pięć lat te USB4 może zostać wyparte przez Thunderbolta! :)

  To znaczy – mam takie małe marzenie, aby kiedyś w Polsce Maki były tak popularne, jak aktualnie w USA.

 12. 100 lat i 1000000000 komentarzy :] Super pomysł z tymi kubkami :] Ciekawy jestem jak je można będzie zdobyć bo przydał by mi się taki żeby np. w busie do pracy popijać sobie kawke :>

 13. No to chyba wyjątkowo nie musiałeś podpisywać zdjęć znakiem wodnym :D Gadżety wypasione są i serio to mówię i nie po to żeby się podlizać czy coś :P

 14. Słowo się rzekło i do końca 2011 roku ROZDAJĘ GADŻETY! Kubki termiczne i praktyczne (a przy tym ładne) breloczki z otwieraczem do kapsli – jedne i drugie grawerowane laserem (wykonawcą JBB Studio). Zanim zapoznam Was ze szczegółami mojej akcji rozdawania

 15. @Śledziu, prawie to zrobiłem :)

  @wszyscy, dzięki za życzenia, mam nadzieję, że wyniki uda się podwajać – najlepiej w nieskończoność :)

Comments are closed.