5 lat bloga i 10 000 komentarzy. Imprezę czas zacząć!

5 lat bloga i 10 000 komentarzy. Imprezę czas zacząć!

komentarz nr 10000 by Aga
Komentarz nr 10000 – autorem Aga :)

Pięknie! Tak pięknie, że trzeba to uczcić! Marzec 2011 jest miesiącem wyjątkowym. Nie dość, że 10 marca blog Szuman.eu skończył 5 lat, to dziesięć dni później padł komentarz nr 10 000.

W związku z podwójnym jubileuszem postanowiłem rozdać trochę blogowych gadżetów. Na pierwszy rzut „firmowe” fanty otrzymują:

  • SpeX – komentator nr 1 :) W dniu, w którym pękło 10 tyś komentarzy, SpeX miał ich na swoim koncie 629. To 2,5 raza więcej od miejsc kolejnych. Gratulacje SpeX – czarny kubek termiczny i elegancki brelok-otwieracz wędrują do Ciebie!
  • Aga – szczęściara :) Nieświadoma tego, że jubileuszowy komentarz nr 10 000 był jej autorstwa, zaliczyła spore zdziwienie, gdy poinformowałem ją o wszystkim :) Czerwony termokubeczek leci do Ciebie, Aga. Gratulacje!
kubki termiczne grawerowane laserem
Od lewej: kubek SpeXa i kubek Agi :)
Już wkrótce więcej takich kubków znajdzie swoich nowych właścicieli. Info niebawem!

A to początek dopiero, bo kubeczków i breloków mam dla Was więcej! :) Do końca bieżącego, jubileuszowego roku wiele osób stanie się posiadaczami gadżetów z grawerem. Pomysłów na dalsze imprezowanie nie brakuje, ale o wszystkim naskrobię w kolejnym wpisie. Na blogu pojawi się również reklama JBB Studio: firmy, która wykonała laserowy grawer na gadżetach i dostarczyła je do mnie, bym mógł rozdać je Wam. Nieco później poświęcę też trochę czasu na recenzję samych gadżetów – te jednak muszę najpierw „przetestować”. Ograniczę się do swoich egzemplarzy – swoje rozdziewiczycie sobie sami :)

Dlaczego termokubki i breloki-otwieracze?
To proste: miało być ładnie, praktycznie i uniwersalnie. I tak:

  • kubek przyda się każdemu – bez względu na wiek i płeć
  • kubek przyda się wszędzie: przed telewizorem, w podróży, w pracy, w ogródku itd. no i przede wszystkim przed komputerem :)
  • kubek przyda się zawsze: bez względu na porę roku zawartość kubka będzie przez długi czas taka, jak być powinna. Herbatka zimą, napój z lodówki latem…
  • brelok-otwieracz jest tak ładny, jak praktyczny. Przyda się zawsze, nie tylko w plenerze. I jak wygląda!
elegancki brelok-otwieracz grawerowany laserwowo
Blogowy brelok-otwieracz :)
Subskrybcja
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Wbudowane komentarze zwrotne
Pokaż wszystkie komentarze
SpeX

Tylko 6% komentarzy jest moje? Eee mało…

Niestety, na kubek termiczny trochę za późno. Już po zimie, i nie będę mógł jechać na uczelnie rowerem, i pić jednocześnie ciepła herbatę (kawy nie pijam). Próbowałem, ale MaxselHouse nie chciał mi dać kubka na jesień.

Z innej beczki, jestem czy taki laserowy glader, może pełnić rolę laserowej wycinarki CNC :> Ew jak głęboki może być grader. Może uda się nim zastąpić w pewnym specyficzny zastosowaniach trawienie blaszek?

szuman

Marudzisz :) Latem kubeczek też się przyda; choćby po to, aby schłodzone napoje za szybko nie nagrzewały się, gdy będziesz siedział przed kompem i zwiększał swój procentowy udział na moim blogu ;)

Biter

No zaszalałeś z tym gadżetami trzeba przyznać. No i gratulować oczywiście trzeba bo i taka “społeczność” wkoło bloga to nie byle co :)

shad

to ja się pisze na taki kubeczek i bryloczkiem też nie pogardzę ;D No akcja bardzo fajna heh w końcu solenizant stawia ;D a te bryloczki to są dwa rodzaje czy jeden tylko światło inaczej pada? ;>

shad

no i oczywiście wszystkiego najlepszego i kongratulejszyn dla Spexa i Agi ;D

Konrad

Oh, gratulacje dla komentatora i szczęściary :) A Tobie Marcinie życzę jak najszybszych dziesięciu lat bloga. Może telewizory będziesz rozdawał? :)

Marcin Wolski

O kurcze, “firmowe” gadżety :D Zwycięzcom gratuluję, a ja mam nadzieję, że może ustrzelę np. 20 000 komentarz :)

Tak sobie pomyślałem, że pora odkurzyć nieco mojego bloga, bo już zarósł pajęczynami.

Jurgi

Gratulacje.
Gdyby odkrył tego bloga wcześniej, to pewnie miałbym wyższy udział. ;)

Marta

Do fajnego tematu jest komentarz 10000 :D

Gratuluję wytrwałości :) Super pomysł z tymi gadżetami :)

SpeX

Doświadczalnie róż sprawdzałem iż takie kubki lepiej podtrzymują ciepło nić zimno (lód w napojach podobnie szybko się topi w szklance i w kubku termicznym).

SpeX

A i nie podałeś ile wśród tych 10k komentarzy jest twoich :P Bo się może okazać iż jestem “drugi”.

cinek

Pozazdrościć. Taki kubeczek na pewno by się przydał, bo mój od MH uległ destrukcji :)

szuman

@[b]Biter[/b], społeczność to by była, gdybym miał parcie na szkło i tworzył/realizował jakieś strategie rozwoju, a przy tym nie miewał przestojów w pisaniu. Przez długie przerwy wielu stałych bywalców poodpadało. Teraz są nowi i ogólnie liczby rosną, ale i tak jest nad czym gdybać :) @[b]shad[/b], to są dwa różne zdjęcia tego samego breloka, zrobione pod różnym kątem. @[b]Konrad[/b], telewizory? A po co komu one za 5 lat? :) Wtedy standardem będą monitory FullHD więc jeśli już coś tego, to raczej karty telewizyjne na USB 4 :) @[b]Marcin Wolski[/b], gdzie tam do dwudziestu tysięcy :) Kubków mam sporo, więc kto… Czytaj więcej »

Konrad

Ah, no fakt :) Za pięć lat te USB4 może zostać wyparte przez Thunderbolta! :)

To znaczy – mam takie małe marzenie, aby kiedyś w Polsce Maki były tak popularne, jak aktualnie w USA.

karol

100 lat i 1000000000 komentarzy :] Super pomysł z tymi kubkami :] Ciekawy jestem jak je można będzie zdobyć bo przydał by mi się taki żeby np. w busie do pracy popijać sobie kawke :>

majka

fajne, fajne wszystko kurde fajne:)

Śledziu

No to chyba wyjątkowo nie musiałeś podpisywać zdjęć znakiem wodnym :D Gadżety wypasione są i serio to mówię i nie po to żeby się podlizać czy coś :P

scenki.blogspot.com

Gratulacje! Dalszych pomysłów i wytrwałości!

Darek

Liczby imponujące :) Kolejnych lat w sieci i wielu komentarzy :) I oczywiście nowych czytelników :)

Marcin Szumański

Słowo się rzekło i do końca 2011 roku ROZDAJĘ GADŻETY! Kubki termiczne i praktyczne (a przy tym ładne) breloczki z otwieraczem do kapsli – jedne i drugie grawerowane laserem (wykonawcą JBB Studio). Zanim zapoznam Was ze szczegółami mojej akcji rozdawania

szuman

@[b]Śledziu[/b], prawie to zrobiłem :)

@[b]wszyscy[/b], dzięki za życzenia, mam nadzieję, że wyniki uda się podwajać – najlepiej w nieskończoność :)