Szmayger - Rok Wilka '09 EP

Szmayger - Rok Wilka '09 EP

No i stało się! Mój młodszy brat płytę swoją solową wydał i oto ujrzała ona światło dzienne. Od dziś można ściągać ją z neta oraz zamówić materialną jej wersję. Cena płyty w postaci CD jeszcze nie jest znana, ale nie będzie ona wysoka – koszta produkcji mają się zwrócić i o to w tym wszystkim chodzi. Poprzednie wydawnictwo, składanka „Dębicki Rap”, była w sprzedaży bodajże po 5 albo 6 zł/szt, więc EP Szmaygera nie powinna kosztować wiele więcej. Bo że będzie drożej od „Dębickiego Rapu”, to na pewno, choćby z tego tytułu, że większa okładka jest i drukarnia tę różnicę na bank sobie policzy :)

Szmayger - Rok Wilka 09 EP
Szmayger “Rok Wilka ’09 EP’ okładka (przód)

Okładkę wyczarował Przemo, za co tu i teraz lecą ku niemu słowa podziękowania i pochwały za kawał dobrej roboty :) W powstanie płyty zaangażowanych było w sumie kilkanaście osób, którzy wnieśli swoje bity, gościnne zwrotki, skrecze oraz zadbały o ostateczne brzmienie i wygląd płyty.

 

Powered by eSnips.com

Na tracklistę składa się w sumie 13 kawałków, z czego dwa, to remixami tytułowego „Roku Wilka”. Powyżej w esnipsowym plejerze mogliście podsłuchać dwóch kawałków płyty bez jej ściągania: Intro płyty (bit i nawijka Szmayger, a scratch’e DJ Danek), oraz tytułowy track „Rok Wilka” (Szmayger na własnym bicie). Całą płytę możecie ściągnąć ze specjalnie stworzonej do tego celu strony szmayger.wudeka.net. Płyta zawiera 13 mp3 w jakości 256 kb/s, 2 jpg (okładka tył i przód) oraz plik playlisty m3u. Całość waży ~76,8 MB.

Szmayger - Rok Wilka 09 EP
Szmayger “Rok Wilka ’09 EP’ okładka (tył)
9 komentarzy
 1. Najbardziej z albumu spodobał mi się kawałek: “Wkurwieni”. Od razu wpadł nieźle w ucho. Resztę jeszcze muszę się dłużej wsłuchać.

  Dobra robota, naprawdę fajnie wyszło. Gratuluję bratu ;).
  Polecam.

 2. jak dla taki zachrypniety glos nie brzmi naturalnie a przez to zle mi sie slucha tekstu i ogolnie lipne odczucia mam :] 100 razy bardziej wole jak ktos nawet cienki glos ma ale brzmi normalnie. Sory za krytyke ale chyba o to chodzi zeby szczerze komentowac :]

  co do innych elemetow plyty to bity na dobrym poziomie sa podobnie jak skrecze [szkoda tylko ze ich jest tak malo] a okladka klimatyczna ;] ogolnie dobra robota tylko szkoda że tak sztucznie.

  peace

 3. @Yagbu, dzięki, przekażę :)

  @Maro, może Ci się nie podobać, ale ja bym to złożył nie na karb sztuczności, a stylu, który wypracowuje się latami. On tego z dnia na dzień nie wymyślił.

  Skreczy mi też brakuje ;)

  @Maciasek, racja: kompresor jest tam po to, aby kawałek tłusto brzmiał. Niektóre sprzęty mogą nie wyrabiać, szkoda.

 4. Niestety, to jest muzyka zupełnie nie dla mnie. Tak więc tym bardziej nie ocenię :) Za to mogę powiedzieć, że okładka bardzo mi się podoba – zrobiona jest ze smakiem i ma swój klimat, który zwraca moją uwagę.

 5. Tuż przed świętami przyszła wielka paka ze świeżutkimi audio płytkami Szmaygera, a to oznacza ni mniej, ni więcej, iż można zamawiać owe namacalne egzemplarze „Roku Wilka ’09 EP” w cenie 8 zł/szt :)Szmayger “Rok Wilka ’09 EP” – można składać zamówienia.Ce

 6. Kilka dni temu zdarzyło mi się wspomnieć o tym, że Szmayger wziął i zakupił sobie kilka fajnych gratów do domowego studia. W tym samym wpisie umieściłem plejerka z krótkim moim czytaniem instrukcji stosowania pasty dla palaczy u dzieci – było to moje prób

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *