12

Kto przegiął bardziej: Wojewódzki, Figurski czy Kaczyński?

Figurski Wojewódzki
Figurski & Wojewódzki (fot. Dziennik.pl)

Po pierwsze, to należałoby dupy skopać duetowi z Eski!!! Jeden z drugim cwani zza mikrofonu, inteligenci wielcy po jajkach smyrają się na antenie i ryje cieszą, bo se poopluwają prezydenta. Jeśli to, co zaprezentowali miało być fajne, to się przeliczyli!

Jak nie lubię Kaczyńskich, tak Figurskiego z Wojewódzkim znielubiłem jeszcze bardziej. Nie zamierzam doszukiwać się głębszych przesłań w ich tekstach; nazwanie nawet najbardziej nielubianego polityka „małym, niedorozwiniętym, głupim człowiekiem zwanym prezydentem Polski, Lechem Kaczyńskim” zasługuje nawet nie wiem na co!!! Może na to, by zatrzasnąć łeb w dybach, gacie spuścić w dół i wprowadzić tuzin niewyżytych seksualnie osłów? Wielce wielki Panie Michale, wasza buracka mość?

Wojewódzki jeszcze jeszcze, ale Figurski jak ta miernota, co to od maminego cycusia się oderwała i śladem Dody, czy tam Rutowicz, chce się na piedestał wspiąć. Ambasador koreańskiego szitu, jego mać! Na antenie Eski zapewne (w jego mniemaniu) miało być yntelygentnie i z jajem, a wyszło tyle, że nawet ja staję po stronie Kaczyńskiego. Skopać dupę gnojowi, dowalić kilkaset tysięcy grzywny i niech wraca do tłumaczenia z angielskiego i francuskiego, a dziennikarstwo i spikerkę pozostawi komuś, kto ma klasę. Cholernie niesmaczne to było.

Przegięli w tej Esce obrażając prezydenta.

A prezydent?

A prezydent też przesadził! Jak dawniej ścigał ludzi za byle co, tak teraz postanowił puścić płazem taką zniewagę. W imię czego, pytam? Właśnie teraz powinien pokazać, że ma swoją dumę na właściwym miejscu i winien powalczyć o swoje dobre imię.Można być krytykowanym za swoje postępowanie i taką krytykę trzeba przyjmować – przynajmniej do analizy. Ale niech krytyka trzyma poziom merytoryczny i obyczajowy. Błazna Figurskiego do sądu, Wojewódzkiego jako świadka, powodem Kaczyński i mamy proces o zniesławienie, którego zasadności nikt podważać nie powinien.

Oj Figurski, Figurski… zdolnyś, utalentowanyś, ale głupiś jak cholera. Do Rutowicz ci bliżej, aniżeli do Wojewódzkiego. Też bym mógł ci w tym stylu pojechać, ale zniżać się do poziomu, który budzi moją najgłębszą pogardę? Nie. Mam nadzieję, że Kaczyński zmieni zdanie i sąd wystawi ci rachunek za buractwo.

Podziel się tym wpisem na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Śledzik
 • Twitter
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Flaker
 • email

12 komentarzy

 1. Ja myślę że Figurski nie zrobił tego specjalnie (co go nie usprawiedliwia), aż tak głupi to raczej nie jest by w ten sposób zaplanować obrażanie kogoś, tym bardziej prezydenta. Słuchałem kiedyś przez chwilę ich programu i to jest totalny spontan – plotą co im ślina na język przyniesie aż się tego nie da słuchać. Nic wiec dziwnego że zdarzyło się jednemu że źle przefiltrował myśli i się wpakował :D Teraz może się nauczą myśleć zanim coś powiedzą :D

 2. No cóż, nie chcę być złośliwy, ale jakie radio tacy „dziennikarze”… Buractwo do kwadratu! Także nie jestem – delikatnie mówiąc – zwolennikiem naszego prezydenta, ale potrafię odróżnić krytykę od opluwania i mieszania z gównem. Niestety Wojewódzki z Figurskim już kilka razy udowodnili, że umiejętność ta jest im obca. Zapominają jednak, że niekiedy słucha ich kilkadziesiąt (kilkaset?) tysięcy słuchaczy…
  Pozdrawiam

 3. Nazwał Prezydenta głupim człowiekiem? To ciekawe, bo ja słyszałem, że Kaczyński ma tytuł Profesora Nadzwyczajnego na Uniwersytecie Gdańskim? Jeśli ktoś chce go krytykować, to proszę bardzo (mamy demokrację), ale nie nazywajmy go GŁUPIM ;] A szacunek do urzędu być musi, bo to jedyny gwarant stabilności naszej Rzeczypospolitej!

  ps. a Figurski to chociaż jakiekolwiek studia skończył? Taki cwany jak wykształcony?

 4. A kiedyś słuchałem tego porannego WF-u w Esce Rock. Cóż, takie radio… A niby Eska tradycję ma niezłą, bo wywodzi się ponoć z nielegalnych rozgłośni jeszcze z czasów PRL.

 5. A ja lubie sluchac tego programu.

  No coz – czasem jednak przeginaja.

  Jestem ciekaw jak zakonczy sie ta sprawa.

  Bo takie sprawy zalatwia sie z urzedu.

  Prezydent wcale nie musi wytoczyc mu sprawy.

 6. No cóż… niektórzy w imię dewizy obowiązującej w show biznesie „nie ważne co mówią, ważne by w ogóle mówili” są gotowi na wszystko :) DOBRZE SIĘ SPRZEDAĆ to szaleństwo, które kompletnie zniewala umysły wielu ludzi. Mówi się, że media to czwarta władza w demokracji. Obserwując rzeczywistość skłaniam się raczej do poglądu, że to pierwsza władza – wielkie monstrum głupoty sterujące marionetkami z ogromnego tylnego siedzenia z wielkim kiczowatym napisem „POPULARNOŚĆ”

 7. Wiesz co, przyznaję Ci całkowitą rację co do tego Figurskiego. Trochę taki młodszy, nieudolny brat Wojewódzkiego. Dostał swój własny program w TV4 (sic!) i pokazał tylko, że jest słaby, a bez Wojewódzkiego jeszcze słabszy.

Comments are closed.