4

Pierwsze cuda PO

Platforma ObywatelskaAż trudno uwierzyć: do Lecha Kaczyńskiego strzelano!!! Nic złego jednak się nie stało ani Jego Wysokości Bratu Jarosława, ani towarzyszącym mu ludziom. To, iż pod ostrzałem nikomu nawet włos z głowy nie spadł, to niewątpliwie zasługa tego, iż na miejscu zdarzenia znajdował się we własnej osobie prezydent kraju, którym rządzi Platforma Obywatelska.

To było bardzo ważne wydarzenie: wydarzenie, które nie tylko udowodniło, że kadencja PO będzie przebiegać pod znakiem cudów. Pierwszym takim cudem jest ocalenie opozycyjnego prezydenta przed strzałami chyba-rosjan z chyba-nie wiadomo skąd. Czyż to nie wspaniałe? Ah!

2w1, czyli cud w cudzie. Wydaje mi się, że partia Tuska decydując się na dokonanie tego cudu miała w tym własny interes. Dzięki ocaleniu prezydenta, poseł Palikot, który doprosić się nie może raportu o stanie prezydenckiego zdrowia dowiedział się, że przynajmniej ze słuchem głowy państwa jest wszystko ok. Bowiem na miejscu wydarzenia nikt nie potrafił określić z której strony padły strzały, ale za to duma naszego kraju, prezydent Lech Kaczyński wyraźnie słyszał, że byli to Rosjanie.

A czy byli to Rosjanie? Tego nie wiemy. Jeśli byli to oni, to zapewne celowo pudłowali, bo odwzajemnili miłość Donalda i Radka do wszystkich narodów świata i ich obywateli. Snajperzy mieli zapewne rozkaz strzelać celnie, ale pudłowali, bo przecież był tam prezydent rządzonej przez PO Polski. Jak dobrze, że wybraliśmy PO! Teraz powód do dzielenia tej radości ma także nasz Lech II Wspaniały.

Pan Tadeusz Rydzyk też sporo zawdzięcza rządowi Tuska. Gdyby była dotacja, pewnie nie byłoby źródeł. A że dotacji nie było i z własnej kieszonki kasę sypnąć było trzeba, to i efekt jest. Swoje się ceni i szanuje. Dało się wiercić bez państwowej kasy? Dało się! To cud zważywszy na to, jak wielebni chętnie wyciągają łapy po urzędową kasę.Jeszcze tylko jeden mały cud ośmielę się zasugerować. Bardzo bym chciał, Kochani Cudotwórcy, aby nasza polska armia została zawodową na zawsze, a nie tylko na dwa lata. Zadbaliście o bezpieczeństwo Lecha, to sprawcie też, aby po dwóch latach nie przywracano systemu armii zaciężnej, bo z kraju spieprzy jeszcze więcej osób, niż powróci. Nie obchodzi mnie sposób, w jaki to zrobicie. Jeśli pobór wróci, to będzie to oznaczało waszą zajebistą kompromitację, z której będę się śmiał będąc gdzieś daleko i mając głęboko w dupie cały ten (jeszcze) mój piękny, cudem wyściełany kraj. Potrafiliście skutecznie zachęcić młodych do udziału w wyborach, to teraz zmobilizujcie zainteresowanych do zasilenia szeregów wspaniałej polskiej armii zawodowej. I zmniejszcie akcyzę na piwo.

Podziel się tym wpisem na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Śledzik
 • Twitter
 • Blip
 • Gadu-Gadu Live
 • Flaker
 • email

4 komentarzy

 1. Hahaha, się pośmiałem – dobry, trochę przewrotny, felieton :)

  Żeby tylko się nie okazało że to nie miłość Donalda do świata uratowała Prezydenta ale miłość i modły sługi Bożego Ojca Tadeusza.

 2. Hah „i zmniejszcie akcyzę na piwo” :D Wojsko zawodowe jeszcze się nie pojawiło do końca a już się za 2 lata konczyć będzie… a to ciekawe :) czyli się załapię -.- Niedługo będziesz miał o czym pisać. Święta i atmosfera świąteczna :D Już mnie ciekawi co z Twoich rozkmin tutaj wyląduje. Pzdr. Filip

 3. Zgodnie z moim przyrzeczeniem danym Wam po wyborach do parlamentu, w których zwyciężyło ugrupowanie z hasłem „by żyło się lepiej wszystkim”, nieśmiało chciałbym poinformować, że dzisiaj w mojej skrzynce pocztowej zjawił się prezent świąteczny. Biała koperta z nadrukiem miejskiej firmy od śmieci. Wewnątrz świąteczne życzenia i druga biała kartka z kŧórej to czytam:
  „z dniem 1 stycznia 2009 MPO sp z o.o wprowadza nowe opłaty za usługę odbioru i transportu odpadów komunalnych. Podaje się przy tym a jakże cenę netto, by przypadkiem lud się nie wku…ł zanadto. Cena ta została podwyższona o ponad 16zł. Doliczmy jeszcze podatek vat, to zrobi się ponad 20zł. Powołuje się przy tym na rozporządzenie Rady Ministrów z października tego roku.
  Panie i Panowie, Jak się dowiedziałem od nowego roku z naszym szpitalu będziemy w trakcie leczenia płacić za leki.

  Dziękuję Wam wyborcy PO!!!

Comments are closed.